Najnovšie články
Pridané: 12.02.2016 15:51 | Autor: admin
Prečítané: 3654x

Viete aký kvalitný je naozaj váš obľúbený doplnok výživy?

Na trhu s doplnkami výživy je nespočetné množstvo rôznych značiek a ešte viac doplnkov výživy, medzi ktorými sa začiatočník len ťažko vyzná.

Tým, že je ich tak veľa, často neviete aký si vybrať, aký je pre vaše telo a budovanie svalovej hmoty alebo spaľovanie tukov ten najlepší. Strácate sa v ich nutričných hodnotách či zloženiach a vlastne ani neviete, či vaše telo alebo srdce daný produkt zvládne. Niekedy sa snažíte získať informácie na rôznych portáloch alebo priamo u predajcu. Mali by ste si však na začiatku uvedomiť, že základom je pestrá strava, ktorá je prispôsobená vašim stanoveným cieľom. Doplnok výživy však nenahradí správny základ, sú to jednoducho doplnky, ktoré napomáhajú doplniť telu tie látky, ktoré síce získate zo stravy, no často sú to veľmi nízke hodnoty. Využívajú sa skôr na regeneráciu svalovej hmoty, alebo nakopnutia metabolizmu pred tréningom, či rýchlejšieho spaľovania tukov, ku ktorému však pohyb patrí ako syr na pizzu.

Ak už podľahnete získavaniu informácií, ktoré obsahuje všemocný internet, často na vás vybehnú rôzne portály, na ktorých sa cvičiaci snažia podeliť so svojimi kladnými či zápornými skúsenosťami s doplnkom výživy. Dnes sa môžeme stretnúť aj so sponzoringom športovcov alebo fitness trénerov, ktorí vám ohodnotia produkt bez toho, aby ho vôbec ochutnali či vyskúšali, aj keď často sa to nestáva. Šli by najmä proti svojmu presvedčeniu.

V tom horšom prípade vám vybehnú rôzne reklamy, ktoré na vás doslova kričia kúpte si náš Gainer, alebo proteín pretože je napríklad z čistej srvátky a je ultra mega BIO a najlepší na svete. Cena vás niekedy prekvapí, inokedy zarazí. Niekedy sa idete presvedčiť na konkrétny portál, na ktorom hádžu svoje kritiky alebo pochvaly rôzny zákazníci. Ibaže, často sa stáva, že väčšina začínajúcich cvičiacich si daný produkt kúpi len kvôli výhodnej cene alebo super obalu, pri ktorom grafici strávili viac času než chemici v labáku pri jeho vytváraní. Taký je súčasný svet – oklamať zákazníka a mať z neho určitý zisk.

Ak vám však nie je jedno, čo konzumujete, napríklad aké kvalitné potraviny v obchodoch kupujete, nemalo by vám byť jedno ani to, aké doplnky výživy v skutočnosti užívate. Rôzne celosvetovo uznávané značky neraz stáli pred súdom a zodpovedali sa za ohrozenie na zdraví svojich zákazníkov.


Protein.sk sa preto rozhodol odhaliť skutočnú kvalitu výživových doplnkov od obyčajných možno predražených produktov, ktoré tvrdia jedno no skutočnosť je úplne iná.  V spolupráci so slovenskými akreditovanými laboratóriami budeme testovať tieto doplnky výživy. Chceme odhaliť firmy, ktoré chcú svojich zákazníkov len zavádzať. Budeme sa snažiť vyzdvihnúť tie spoločnosti, ktoré ponúkajú cvičiacim a športovcom najvhodnejšie a najkvalitnejšie doplnky pre ten váš tréning a vaše zdravie. Polícia doplnkov výživy je tu pre ochranu vášho zdravia a pomoc pri naberaní kvalitnej svalovej hmoty.

Protein.sk je tu pre vás, aby ste zbytočne nemíňali svoje peniaze za menej kvalitné alebo klamlivé produkty, ktoré vám sľubujú modré z neba. Ak máte pochybnosti o doplnkoch, ktoré momentálne užívate, alebo chcete skúsiť niečo nové, obráťte sa pokojne na našu políciu. Tá vaše pochybnosti, vyvráti alebo potvrdí.


Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre