Pridané: 27.08.2013 19:26 | Autor: admin
Prečítané: 6053x

Amino essentials - Biotech USA


Amino essentials 300g

Ak patríš do skupiny trénujúcich ľudí, ktorí chcú dobre regenerovať, napredovať v tréningu a odovzdať maximum v každom jednom tréningu, je AMINO ESSENTIALS tá správna voľba, môžeš si vybrať z dvoch príchutí: pomaranč a citrón.
 
Výrobok obsahuje kvalitné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA (leucín, izoleucín a valín) v pomere 2:1:1, tie Ti zaručia, pri dávkovaní pred tréningom, kvalitnejší výkon. Výrobok obsahuje aj ďalšie esenciálne aminokyseliny dôležité pri budovaní svalovej hmoty a zlepšení výkonu.
 
Jednou z nemenej dôležitých aminokyselín, je aj l-arginín, ktoré  je dôležitým prekurzorom pri tvorbe oxidu dusného (NO). Dostatok NO zabezpečí pružnosť ciev, ktoré môžu následne dopravovať viac krvi, viac kyslíka a živín do svalu počas tréningu (viac na http://www.biotechusa.sk/post/co-je-to-l-arginin-21/ ).
 
Dôležitou súčasťou tohto kvalitného  doplnku výživy je aj citrulín malát, ktorý je rýchly zdroj oxidu dusného NO. Toto umožňuje rýchle prekrvenie svalu, čo znamená vyššiu možnosť zaťaženia, viac opakovaní alebo väčšiu váhu.
 
Ďalším zdrojom energie je kreatín. Kreatín, ako už všetci dobre vieme je to, vďaka čomu môžeme všetci podať vyšší výkon. Je to dôležitý zdroj energie (ATP) pre bunku. Čím viac energie primárne, tým vyššia hmotnosť činky, sekundárne väčší objem.
 
Súčasťou energizérov v produkte je aj taurín. Taurín priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzívnom cvičení.
 
L-glutamín je veľmi dôležitá aminokyselina pre silové športy, alebo šport ako taký. Pokiaľ je ho v tele málo, rýchlo sa dostaví stav pretrénovania. Pokiaľ chceš tento stav zvrátiť, musíš ho telu dodávať, hoci je to neesenciálna aminokyselina. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu.
   
Tieto všetky zložky dodávané telu pred tréningom zabezpečia, aby si odovzdal zo seba maximu počas celého tréningu. Pre zlepšenie regenerácie  ich doporučujem užívať do 30 min. po tréningu.
 
Dávkovanie je do 500ml vody, takže tým zároveň doplníš aj tekutiny stratené počas tréningu.
  Jedna dávka 12g Ti dodá:
 
•    4000 mg BCAA (2:1:1)
•    1000 mg Glutamínu
•    1670 mg Zmes esenciálnych aminokyelín
•    1400 mg MSCL podpora (arginín, pufrovaný kreatín, citrulín malát, taurín)
•    Dôležité vitamíny a minerály

Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre