Pridané: 19.09.2013 15:08 | Autor: admin
Prečítané: 7307x

NOVÝ NITROX THERAPY BIO TECH USA

NOVÝ NITROX THERAPY BIO TECH USA

 

            Nitrox Therapy je predtréningový práškový nápoj, ktorý rozširuje cievy, čím dodáva viac kylíka a potrebných živín pre kostrové svalstvo. Svaly sú mohutnejšie a sú schopné rýchlejšej regenerácie. Prekurzorom NO je aminokyselina L-Arginín. Má vyníkajúcu osviežujúcu chuť a vyrába sa v piatich príchutiach a to: broskyňa, brusnica, grep, modré hrozno a tropické ovocie. Je to ideálny doplnok pre tých športovcov, ktorí chcú rýchlejšie dosiahnuť svoje fitness ciele a zároveň vyskúšať najchutnejší predtréningový prípravok na trhu. 

 

ZLOŽENIE:

CARBORADE (dextróza, maltodextrín, fruktóza, ribóza, xylitol)

komplex sacharidov, ktoré dodávajú komplexnú energiu pre predĺženie napumpovania svalov, vytrvalosť a sústredenie, aj pre ten najintenzívnejší tréning.

 

NOx NRG (AAKG, citrulín malát, beta-alanín, L-arginín HCl, L-arginín nitrát)

L-Arginín: je prekurzorom pri tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý je zodpovedný za extrémnu napumpovanosť a intenzívny transport kyslíka a živín do svalov.

Citrulín Malát: zvyšuje výkonnosť svalov, podporuje tvorbu aeróbnej energie a odďaluje únavu. Redukuje hromadenie amoniaku a kyseliny mliečnej, opakovanou syntézou kreatínfosfátu a ATP urýchľuje regeneráciu svalov. Tiež zvyšuje hladinu arginínu v organizme, dokonca viac než samotný L-arginín.

Beta-Alanín: optimalizuje anaeróbnu výkonnosť (silu), spomaľuje prekyslenie svalstva a má antioxidačné vlastnosti.

 

CREA-TONATOR (creatin pH-X, mikromletý kreatín, kreatín-HCl, trikreatín malát, kreatín ethyl ester, kreatín pyruvát)

zmes kreatínov, ktoré zvyšujú fyzickú výkonnosť v postupných krátkodobých po sebe idúcich dávkach pri vysokej intenzite cvičenia, bez zbytočného zavodnenia.

 

ATP POWER (kofeín, vitamín B3, nikotínamid adenín dinukleotid, kyselina R-alfa-lipoová, N-acetyl-cysteín)

Kofeín:prispieva k mobilizácii tukových zásob a spôsobuje, že pracujúci sval využije tuk, ako zdroj energie oveľa skôr. To odsúva vyčerpanie zásob glykogénu a predlžuje dobu, ktorú je možné venovať tréningu, alebo požadovanému výkonu. Tento fakt je v mnohých prípadoch pre športový výkon veľmi dôležitý, pretože glykogén sa zo svalu uvolňuje rýchlejšie ako z pečene. Zvyšuje výkonnosť u vytrvalostných športov. Podporuje účinky oxidu dusnatého (NO).

Vitamín B3: je nevyhnutne potrebný pri tvorbe energie v bunkách a je dôležitý pri srdcovej, nervovej a svalovej činnosti a pri udržiavaní zdravej kože a dobrého fungovania tráviaceho traktu.

 

BCAA (L-Leucín, leucín malát, leucín AKG, leucín ethyl ester, N-acetyl L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín)

zohrávajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín, kombinácia týchto troch esenciálnych aminokyselín tvorí približne jednu tretinu kostrového svalstva ľudského tela. BCAA napomáhajú znížiť riziko odbúravania svalovej hmoty počas intenzívnej športovej činnosti. BCAA ako výživový doplnok pôsobia antikatabolicky a ako svalová ochrana.

 

Na výber sú 3 rôzne balenia a to: 17 g (praktické jednodávkové balenie), 340 g dóza a 680 g dóza


Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre