Pridané: 06.11.2014 14:22 | Autor: admin
Prečítané: 6267x

Gear Pre Shock - GEAR

Recenzia predtréningovej pumpy Gear Pre Shock - GEAR, ktorú nám napísal Mgr. Zdeno Krajňák, ktorého môžete poznať z projektu zásobník cvikov pre portál Protein.sk

Gear Pre Shock - GEAR

Je predtréningová prášková pumpa poskytujúca pocit energie a koncentrácie, čo určite ocenia či už kulturisti alebo športovci venujúci sa silovým a vytrvalostným športom. 

Jedno balenie 405 g, obsahuje 30 dávok.

Odporúčaná denná dávka sú 2 odmerky (13,5g) s 200 ml vody/ 30 min. pred tréningom, v tejto dávke nájdete všetky podstatné látky potrebné k tvrdému a kvalitnému tréning.

Rozpustnosť tohto produktu je veľmi dobrá, penivosť je minimálna. Čo sa týka príchute, jedná sa o zaujímavú príchuť mint (mäta), ktorá je výrazná, no neprekáža a vyvoláva pocit, že máte v ústach mentolovú žuvačku. Táto príchuť je dosť nezvyčajná na predtréningovú pumpu, keďže väčšina týchto produktov je vyrábaná v ovocných príchutiach.

Vedľajší účinok je sčervenanie a svrbenie pokožky vďaka obsahu Beta- alanínu, čo môže byť pre niekoho výhodou a nakopne ho to pred tréningom. Po tréningu bude cítiť spokojnosť z napumpovania vašich svalov a tešiť sa na ďalší tréning s predtréningovou práškovou pumpou Pre Shock od firmy GEAR, ktorú nájdete na stránke www.protein.sk v sekcii predtréningové práškové pumpy.


Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre