Pridané: 12.11.2015 16:40 | Autor: admin
Prečítané: 4452x

BCAA 5000 Drink od Self OmniNutrition

Keď som sa zoznamoval so širokým portfóliom doplnkov výživy švédskej spoločnosti SELF
Omninutrition, ako jeden z prvých produktov mi padol do oka nápoj BCAA 5000.

Na prvý pohľad ma zaujal svojim balením – plechovka akú poznáme pri energetických nápojoch sa pri špičkových doplnkoch výživy pre športovcov nevidí často. Ja osobne som sa s takýmto „balením“ efektívneho suplementu doteraz ešte nestretol. 


Keď som si preštudoval jeho zloženie a obsah, zaujal ma ešte viac. Okrem účinných látok, ktoré obsahujú aj energetické nápoje a ktorých úlohou je organizmus nabudiť (dostatočná dávka kofeínu - 200mg a taurínu - 1000mg) obsahuje i karnitín (1000mg), extrakt z hroznovej šupky (1000mg) a vitamíny (C-čko a 4 zo skupiny B-vitamínov). Ale jeho najväčšou devízou je obsah až 5 gramov BCAA! Tie sú kľúčové pre ochranu a energizáciu svalov počas tréningu. Predovšetkým toto z tohto nápoja robí kvalitný predtréningový prípravok (veľmi vhodné je popíjať ho aj počas tréningu či po ňom). Hlavne pre ľudí, ktorí nechcú pred tréningom užívať viacero doplnkov alebo sú „leniví“ rozrábať si práškové formy – pre tých je hotový nápoj BCAA 5000 ako stvorený. Jednoducho otvoríš, vypiješ a ideš trénovať. DRINK and TRAIN! Nehovoriac o tom, že ho môžeš mať kdekoľvek a kedykoľvek zo sebou, rýchlo a pohodlne. 

Produkt BCAA 5000 svojim obsahom spĺňa kritériá pre dobrý predtréningový nápoj, populárnou formou sýteného nápoja a jednoduchosťou užívania je určite výnimočným produktom, ktorý stojí za to vyskúšať, rovnako ako aj ostatné prípravky z ponuky SELF Omninutrition. BCAA 5000 nabudí, energizuje, regeneruje a neobsahuje žiadny cukor ani tuk! 

Váš Ľuboš Maliňák # 1

Tento produkt za najlepšiu cenu zakúpite tu: BCAA 5000 Drink od Self OmniNutrition


Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre