Pridané: 26.03.2013 20:04 | Autor: admin
Prečítané: 16045x

Brutal Anadrol – recenziaStimulátory testosterónu tvoria relatívne mladú skupinu výživových doplnkov. Testosterón je primárnym mužským pohlavným hormónom. Tento hormón je zodpovedný za vývin svalstva, za mužnosť, ale aj za agresivitu.

Podnecovanie testosterónu prírodnou cestou je najefektívnejším spôsobom, ktorý môže atlét spraviť v záujme svalového rastu. Tento výrobok obsahuje aj aakg (arginin alpha keto glutarate), ktorý pri fyzickom výkone odďaluje nástup svalovej horúčky tým, že zlepšuje odvod kyseliny mliečnej zo svalu. Zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu. A tiež dôležitou látkou je cee (creatin ethyl ester), ktorý zvyšuje silu a výkonnosť a bez zbytočného zadržiaviania vody v tele.

A teraz moja skúsenosť s anadrolom. Keď som začal užívať anadrol moja váha bola cca 102kg. Odporúčané dávkovanie na etikete bolo 3 tabletky denne. Ja som si dával 6 tabliet denne pred tréningom a v netréningové dni som si dával 3x2 tablety denne. K tomu som samozrejme užíval ešte aminokyeliny a proteín na lepšiu regeneráciu, aby som bol schopný trénovať s ťažkými váhami. Anadrol som skúšal na silovom tréningu a zameral som sa hlavne na benchpress, aby som videl aké výsledky dosiahnem. Keďže som už predtým cvičieval, tak so 110 kg som spravil cca 4 opakovania.

Cvičil som systémom:

•    1. zahrievacia séria    10 opakovaní        60kg
•    2. zahrievacia séria    2 opakovania        80kg        (ďalší tréning + 2,5 kg)
•    3. zahrievacia séria    2 opakovania        90kg        (ďalší tréning + 2,5 kg)
•    1. tréningová séria    6 opakovaní        100kg      (ďalší tréning + 2,5kg)
•    2. tréningová séria    6 až 8 opakovaní    90kg        (ďalší tréning + 2,5kg)
•    3. tréningová séria    6 až 8 opakovaní      80kg        (ďalší tréning + 2,5kg)

Najdôležitejšia séria bola pre mňa 1. tréningová (začal som na váhe 100kg), aby som vždy dosiahol 6 opakovaní v tejto sérii a následne ďalší tréning som si pridával na každú stranu 1,25kg kotúč, ak som dal pod 6 opakovaní, ďalší tréning som nezvyšoval. Cca po 2 mesiacoch som sa dostal na váhu 122,5kg. Čo si myslím, že je celkom pekný výsledok. Pri užívaní anadrolu som bol celkom spokojný s nárastom sily a aj napumpovaním, tréningy boli intenzívnejšie a účinnejšie. Takže mňa tento produkt celkom milo prekvapil. S tým dávkovaním treba skúsiť najprv základné dávkovanie 3 tablety denne a ak by ste nedosiahli očakávaný výsledok, tak potom postupne zvyšovať, ale maximálne na 6 tabliet denne. A nejesť ich nalačno.

Ing. Michal Longauer

Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre