Pridané: 03.06.2013 14:34 | Autor: admin
Prečítané: 6945x

Nitro Gold PRO Enzy Fusion Recenzia

BioTech USA má vo svojej ponuke viacero proteínov, ja som si vybral Nitro Gold Pro Enzy Fusion,  patrí medzi moje obľúbené,  pretože je všestranne použitý, vďaka postupnému uvoľňovaniu bielkovín.

NITRO GOLD PRO OBSAHUJE PROTEIN FUSION™, BIELKOVINOVÚ ZMES S POSTUPNÝM UVOĽŇOVANÍM ULTRA VYSOKEJ KVALITY Z 8 NAJLEPŠÍCH ZDROJOV PROTEÍNOV. RÔZNE ZDROJE BIELKOVÍN MAJÚ ODLIŠNÝ ČAS VSTREBÁVANIA SA  NITRO GOLD PRO UDRŽUJE HLADINU AMINOKYSELÍN V KRVI PO DOBU 4 HODÍN A POSKYTUJE VÁŠMU TELU MAXIMÁLNY POTENCIÁL PRE BUDOVANIE SVALOV.

Rýchlo sa uvoľňujúce proteíny  získané metódou Cross-Flow za nízkych teplôt /mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát a koncentrát, s enzýmami upravovaný srvátkový proteínový hydrolyzát, srvátkové peptidy, glutamínové peptidy, LLeucín, LIzoleucín, LValín.

Pomaly sa uvoľňujúce proteíny  kalcium kazeinát s vysokým obsahom glutamínu, vaječný bielok, mliečny proteínový izolát, micelárny kazeín, tráviace enzýmy a prebiotiká.

Každá dávka Nitro Gold Pro obsahuje špeciálnu zmes proteolytických enzýmov a prebiotík pre maximálne zužitkovanie proteínov. S aktívnymi zložkami v novej technológii PreZyme™ môžete budovať väčšie svaly s rovnakým množstvom proteínov.

BCAA, Glutamín, Creatine pHX

Každý kto berie budovanie svalov vážne, pozná dôležitosť príjmu dostatočného množstva BCAA, glutamínu a kreatínu.

Nitro Gold Pro Vám v dvoch dávkach dodá všetko čo potrebujete:

- 8 g BCAA s najlepším zložením leucín:izoleucín:valín v pomere 2:1:1
- 10 g glutamínu a prekurzorov, veľmi dôležitá aminokyselina pre budovanie svalov
- 2 g Creatine pHX, pufrovaný kreatín, pri ktorom nie je potrebná nasycovacia fáza a nezadržiava vodu

Na výber je 8 príchutí: Chocolate Butter Cream (čokoláda), Chocolate Power Strawberry (čokoláda-jahoda), Strawberry Banana Fusion (jahoda-banán), Chocolate Orange Excite (čokoláda-pomaranč), Chocolate Super Coconut (čokoláda-kokos), Vanilla Coconut Cream (vanilka-kokos), Chocolate Marzipan Explosion (čokoláda-marcipán), Chocolate Caramel Tornado (čokoláda-karamel)

Odporúčam Ti dávkovať aspoň 2 dávky denne. V tréningové dni som dával po tréningu 30 min a pred spaním a v deň voľna na desiatu a pred spaním. V kombinácií s ostatnými doplnkami to v mojom prípade vyzeralo nasledovne:

- ráno po prebudení 3 tbl Amino ST 2300, 2 tablety Multivitamin for men
- 30 min pred tréningom 3 tbl Amino ST 2300, 5 g Brutal BLOX,  AAkg Shock Exteme dávka,
- po tréningu 3 tbl Amino ST 2300, 5 g Brutal BLOX
- 30 min po tréningu Enzy Fusion 30 g + 30 g Carboxu  s vodou.
- pred spaním 30 g Enzy Fusion s niz. mliekom alebo vodou

Michal Rybár

Zakúpite tu: Nitro Gold Pro Enzy Fusion - Biotech USA

Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre