Pridané: 14.07.2015 14:26 | Autor: admin
Prečítané: 14255x

Čo sú prohormóny?

Čo sú prohormóny?

Prohormóny sú stavebnými kameňmi, ktoré môže vaše telo využiť na vytvorenie anabolických steroidov. Po užití prohormónov (ďalej len PH) sú filtrované v pečeni, kde ich niektoré pečeňové enzýmy premenia na steroidy. Je to skvelý spôsob ako budovať svalovú hmotu rýchlo, bezpečne a regulovaným spôsobom. Aj keď slovo steroid je dnes spájaný s dopingovými látkami, steroidy vytvorené vďaka PH nie sú nelegálne, pretože sú to prírodné steroidy vytvorené v tele. Dôvod, prečo sú PH oveľa bezpečnejšie ako steroidy je, že steroidy môžete užívať v neobmedzenom množstve, a keď to preženiete, máte problém. Avšak steroidy vytvorené prirodzenou formou sú vyprodukované v obmedzenom množstve a telo ich bude vytvárať len toľko, aby mu to neublížilo.

Za pozornosť určite stojí aj video, ktoré je súčasťou článku. Veľmi pekná objemová forma!

Video:https://www.youtube.com/watch?v=R4CdqJzDr8A

Ak si do vyhľadávača zadáte nadpis: „prohormone transformation“ uvidíte veľké množstvo ďalších spokojných ľudí:

Ďalším významným rozdielom medzi PH a anabolickými steroidmi je ten, že PH sú vytvorené pre športovcov, kulturistov a pre všetkých tých, ktorí chcú budovať svalovú hmotu v krátkom čase. PH predstavujú bezpečný spôsob ako dosiahnuť postavu vašich snov.

PH za účelom pomoci športovcom sa rozšírili v USA začiatkom 90. rokov. Sú tiež nazývané „legálne steroidy“ a ich účinnosť je fantastická! Najlepšie produkty dnes pochádzajú z USA a z Veľkej Británie. Ich výskumu a následnému vývinu sa venovalo množstvo športových laboratórií. No a keď sa výskum spojí z prvotriednymi surovinami pri výrobe, výsledkami sú tie najsilnejšie produkty!

Využite PH je skutočne rozmanité. Môžete ich užívať v samostatných cykloch v prípade ak chcete vybudovať kvalitnú svalovú hmotu. Sú vhodné pre ľudí, ktorí dosiahli vrchol svojich možností, ich progres stagnuje, ale nechcú siahnuť po anabolických steroidoch. Rovnako tak môžu byť využívané v preklenovacom období medzi jednotlivými steroidovými kúrami, kedy napomáhajú udržať nadobudnutú svalovú hmotu.

Na internete existuje množstvo reálnych prípadov, v ktorých ľudia deklarujú  rýchly a kvalitný progres v raste a kvalite svalstva s pomocou prohormónov. Ubezpečujeme vás, že sa nejedná o žiadnu manipulatívnu kampaň ale o skutočné výsledky, ktoré zažijete jedine s pomocou prohormónov.

Budeme citovať z blogu mladého chalana, ktorý píše:

„v priebehu posledných 9 mesiacov , kedy som užíval trenavar som sa dostal z pôvodných 155 libier na súčasných 192 libier pri udržaní si pôvodnej hladiny telesného tuku. Môj pokrok vidím najmä v rozvoji chrbtového svalstva“


Zakúpite na www.prohormony.sk


Prihláste sa ak chcete hodnotiť.
Hodnotilo: 0

Komentáre