5a-hydroxy laxogenin

Sila pochádzajúca z prírody

5a-hydroxy Laxogenin bol vo svete športu objavený v roku 1996 a je dokázané, že má anabolicko/androgénny pomer podobný ako anabolický steroid Anavar ale bez vedľajších účinkov na zdravie človeka. Športovci, ktorí 5a-hydroxy Laxogenin vo svojich prípravách aplikovali tvrdia, že zvyšuje svalovú tvrdosť už do piatich dňoch a veľkosť svalovej hmoty už do 3 – 4 týždňov.

Látka laxogenín je hormón rastlinného pôvodu, ktorý bol synteticky izolovaný z odnoží Smilax sieboldii.

Smilax sieboldii – je rastlina, pochádzajúca zo Strednej Ameriky, Číny a Japonska, kde sa už roky používa v tradičnej medicíne na zvýšenie vitality a sexuálnej potencie, tiež priaznivo pôsobí na mužský hormonálny systém, najmä na tvorbu testosterónu, progesterónu a výrazne podporuje anabolické a metabolické procesy ľudského tela. Významný je aj fakt, že pôsobí detoxikačne na organizmus a zlepšuje vitalitu pečene. Obsahuje steroidné saponíny a fytosteroly.

V dostupných materiáloch sa dozvedáme, že predstavuje jediný produkt, ktorý zaručene zväčšuje svalovú hmotu, a to bez steroidného vplyvu a nie je identifikovateľný v dopingových testoch. Vedecké štúdie potvrdili, že vďaka laxogenínu sa zvýšila syntéza proteínov až o 200%. Udržiava hladinu kortizolu v norme, pomáha kontrolovať hladinu glukózy v krvi a zvyšuje funkciu štítnej žľazy.

Laxogenín zaraďujeme do kategórie brassinosteroidov. Brassinosteroidy alebo tiež BR tvoria skupinu 40 rôznych steroidov, ktoré sú výhradne syntetizované z rastlín. Aj keď štúdie tejto špecifickej kategórie rastlín sú obmedzené, tieto rastliny majú veľký potenciál a sú prísľubom do budúcnosti pre všetkých, ktorí majú cieľ budovať svalovú hmotu.

Benefity užívania Laxogenínu:

  • Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty
  • Zvyšuje syntézu bielkovín
  • Zlepšuje športový výkon
  • Podporuje spaľovanie tuku
  • Bez negatívnych vedľajších účinkov!

Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 10 libier v jednom cykle. S použitím laxogenínu je táto hodnota na úrovni 6 – 8 libier.

Odporúčané dávkovanie:

Veľkosť konkrétnej dávky je závislá od konkrétneho produktu, ale aj tu platia všeobecné pokyny na požitie. Jednotlivá denná dávka sa pohybuje v rozmedzí 60 – 100 mg. Dĺžky cyklov sú veľmi variabilné 4, 8 a 12 týždňov. Dĺžka prestávky v užívaní sú minimálne 4 týždne. Počas užívania sa odporúča konzumácia vyššieho množstva proteínov.

PCTnie
Podpora činnosti pečenenie
Molekulová hmotnosť: 430,625
Vzorec: C27H42O4     
Efektívna dávka (muži): 25 - 60 mg/deň
Efektívna dávka (ženy): nie je odporúčané
Half-Life: -
Detekčná doba: neznáma
Anabolicko/androgénny pomer: -