ADIPOKILL ... desaťkrát prečo povedať tuku DOSŤ!

 

Aj vy patríte do kategórie tých, ktorí by chceli mať dokonale vyrysovanú postavu s dokonale hlbokými brušnými svalmi? Čítajte ďalej, tento článok je venovaný práve vám. Každý, kto sa venuje posilňovaniu to robí z niekoľkých dôvodov. Niekoho prioritným cieľom je zlepšenie zdravia a kondície, no drvivá väčšina to robí, aby vyzerali lepšie. Robia to teda z estetických dôvodov. Práve tieto dôvody sú tie, ktoré dokážu v mysli človeka spustiť veľkú dávku motivácie, ktorá je v tomto športe tak  potrebná.

Kategória spaľovačov nie je kategóriou, kde by sa za posledné roky udiali nejaké radikálne zmeny. Staré známe veci sú tu stále, a neustále na ľudí fungujú. Ich problémom je, že týchto látok je v produktoch malé množstvo alebo je produkt vyskladaný z jednej, maximálne dvoch zložiek.

 

ADIPOKILL je iný...

Keď vám povieme, že v Adipokill je ukrytých až 10 účinných a dovolíme si tvrdiť, že aj najlepších zložiek v boji proti tuku, asi nám neuveríte. Je to ale tak. Žiadny iný produkt z kategórie spaľovačov sa mu svojim zložením nevyrovná. Poďme si ich predstaviť...

1. Kofeín – najznámejším a zatiaľ najúčinnejším prírodným zdrojom zlepšovania koncentrácie, pozornosti a výdrže. Zlepšuje motorické schopnosti, napomáha odbúravaniu tuku. Jeho zvláštnosťou je, že riadi hladiny depotného tuku, ktorý sa sústreďuje najmä v častiach tela ako je podbruško, stehná alebo sedací sval.

2. Zelený čaj – jeho hodnotnosť a prospešnosť pre zdravie človeka ľudia poznajú už dlhé roky. Podobne ako kofeín pôsobí stimulačne a má schopnosť udržiavať našu myseľ v neustálej pohotovosti.

3. 5-Hydroxy L-Tryptophan - je prekurzorom hormónu serotonínu. Tento hormón prenáša vzruchy a vďaka nemu sa cíti človek dobre, príjemne v pohode a vyrovnaný. Obdobie chudnutie je pre organizmus veľký stres, aj napriek tomu, že ste odhodlaný nad tukom zvíťaziť, počítajte s tým, že počas vašej cesty prídu aj krízové situácie. 5-Hydroxy L-Tryptophan tieto stavy budete zvládať ľahšie alebo na vás vôbec nedoľahnú.

4. Citrus Aurantium extract – jeho pozitívne účinky na chudnutie boli objavené až na konci 90. rokov. Dokonca sa o ňom tvrdí, že by mohol byť životaschopnou náhradou efedrínu. 

5. Yohimbín – najslávnejšie afrodiziakum pochádzajúce z prírody. Zlepšuje prietok krvi a napomáha k rýchlejšiemu úbytku tukového tkaniva oxidáciou mastných kyselín.

6. Koreň žihľavy indickej – okrem pozitívnych účinkov pri liečby srdcových problémov, vysokého tlaku, je žihľava indická v prvom rade vynikajúcim spaľovačom tuku.

7. Horký melón – obsahuje chemickú látku, ktorá je svojimi vlastnosťami podobná inzulínu. Pozitívne upravuje hladinu cukru v krvi.

8. D-pinitol – ovplyvňuje metabolizmus glukózy a napomáha lepšiemu vstrebávaniu kreatínu bez nutnosti použitia rýchlych cukrov.

9. Evodia – extrakt z nej sa využíva v boji proti nadváhe, látka evodiamin, ktorá je hlavnou zložkou má tiež silné protizápalové účinky a eliminuje pocity bolesti.

10. Garcinia Cambogiaobsahuje HCA kyselinu hydroxycitrónovú, ktorá je momentálne najväčším hitom v boji proti tuku. Jej pozitívne účinky sú vyzdvihované nielen výživovými odborníkmi, ale aj lekármi.

Už nám veríte, že ADIPOKILL je iný?

Je zložený z rokmi overených látok, ktoré svoje pozitíva už dokázali a právom sa na trhu udržali. No sú tu aj látky, ktoré majú veľkú perspektívu do budúcnosti. Čo je hlavné a budeme sa opakovať je to, že každou kapsulou telu dodávate ten najvyváženejší synergicky pôsobiaci kokteil „tukničiacich“ látok. 

Ako pridaná hodnota ADIPOKILL je fakt, že všetky jeho zložky sú prírodné zložky. Sú to dokonca látky, ktoré sa v ľudovej medicíne pre svoje blahodarné účinky využívajú už niekoľko sto rokov.

Ale aby to nebolo tak jednoduché...

Vedieť, ktorý je ten najlepší spaľovač tuku je jedna vec, no ani s ním nemáte vyhraté. Chudnutie je špecifický proces, v ktorom sú zúčastnené tri oblasti:

  • Strava,
  • Tréning,
  • Suplementy.

Najväčší dôraz sa kladie na stravy a výživu v tomto období. Pripisujeme jej až 70% úspechu. Je potrebné jedálny lístok okresať o nezdravé tuky a cukry. Voliť jedlá ako je chudé mäso, nízkotučné mliečne výrobky, ovsené vločky, ryžu, zemiaky, zeleninu a ovocie. Svoju porciu jedla by ste mali konzumovať každé 2 – 3 hodiny a mali by ste dodržiavať zvýšený pitný režim.

V tréningu sa aplikujú metódy zintenzívňovania tréningu, a to nie len v tréningovej jednotke, ale aj vo frekvencii tréningov v týždni. Výborným pomocníkom je aeróbna aktivita, ktorá vám pomôže zrýchliť metabolizmus a očistiť svaly od tuku.

Na „poslednom“ mieste sú suplementy. Tie majú svoje uplatnenie, pokiaľ beriete vážne vyššie dve spomínané oblasti. Majú svoje opodstatnenie v situáciách, kedy váš progres zastal, potrebujete sa opäť odraziť alebo potrebujete „dobiť“ baterky. Vďaka spaľovačom tuku spálite aj tie posledné zvyšky tuku.