Alpha-1

Methyl-1-Etiocholenolol-Epietiocholanolone

Methyl-1-Etiocholenolol-Epietiocholanolone je zlúčenina, ktorá bola na trh uvedená v oku 2009 pod názvom Alpha One (Alpha-1). Je to veľmi silný prohormón. Z toho dôvodu sa odporúča do krátkych cyklov, než väčšina bežne používaných prohormónov.

Aké účinky môžem očakávať:

  • Zvyšuje množstvo svalovej hmoty
  • Nárast svalovej sily
  • Extrémnu plnosť svalov
  • Zlepšuje hustotu svalstva
  • Žiadna premena na estrogén

Jedná sa o priamy klon methyl1-alpha alebo M1A. Je známe, že je dostatočne účinný sám o sebe. Produkuje vysoké hladiny testosterónu a nie je určený pre začiatočníkov. Jeho dlhodobé užívanie bez kontroly môže viesť k závažným zdravotným hormonálnym problémom. Neodporúča sa ľuďom náchylných na vznik gynekomastie.

Výsledky užívania sú ovplyvňované niekoľkými faktormi ako je individuálnosť každého jedinca, stupeň trénovanosti, strava a výška dávky. Z dôvodu zadržiavania vody v podkoží nie ej vhodný do rysovacieho, ale skôr do objemového obdobia, v ktorom produkuje impozantné výsledky na veľkosti svalovej hmoty a sily. Je určený pre pokročilých a skúsených cvičencov.

Je nutné PCT?

Vzhľadom k tomu, že Alpha-1 produkuje testosterón, je možné, že to ovplyvní produkciu telu vlastného testosterónu. Ak chcete naštartovať prirodzenú sekréciu testosterónu, je nutná aplikácia produktov z kategórie PCT.

Dávkovanie:

Alpha-1 je určená pre skúsených. Z dôvodu jej extrémnej sily je nutná aplikácia v kratších úsekoch 3 – 4 týždne. Odporúčaná denná dávka je 20 – 40 mg, maximálne však 60 mg.

PCTáno
Podpora činnosti pečeneáno
Molekulová hmotnosť: 302
Vzorec: C20H30O2
Efektívna dávka (muži): 40 - 60 mg/deň
Efektívna dávka (ženy): nie je odporúčané
Half-Life: -
Detekčná doba: neznáma
Anabolicko/androgénny pomer: -/-