Arnold Classic EUROPE 2018 je pripravený!

Už je naplánovaný ôsmy ročník Arnold Classic Europe. Tretí rok po sebe, najväčšia multišportová udalosť na kontinente sa uskutoční 28., 29. a 30. septembra 2018 v Barcelone.

Arnold Classic Europe Expo je 3-dňová akcia, ktorá sa koná od 28. septembra do 30. septembra 2018 na Fira Barcelona Gran Via v Barcelone, Španielsko. Táto udalosť bude venovaná fitness, športu a zdravému životnému štýlu a je najlepšou národnou a medzinárodnou značkou výživy, športového oblečenia a športového vybavenia, ktorá sa očakáva, že bude prítomná na tejto veľkej prestížnej šou. 

Úspech dosiahnutý v rokoch 2016 a 2017 posilnil dôveru v jednom z najviac turistických hlavných miest Európy. Barcelona je mesto s ľahkým prístupom, s výborným počasím a bohatou kultúrou podporujúcou šport.

Hlavnou hviezdou Arnold Classic Europa je návšteva Arnolda Schwarzeneggera, známeho herca, bývalého guvernéra štátu Kalifornia a najvýznamnejšiu kulturistickú ikonu všetkých čias. Prítomný bude aj prezident Medzinárodnej federácie pre kulturistiku Dr. Rafael Santonja.

Motorom tejto akcie je šport, fitnes, zdravý životný štýl. Preto sa vytvorilo niekoľko viac športových disciplín. Spoločnosť Arnold Classic Europe 2018 dúfa, že prekoná úspech všetkých svojich predchádzajúcich vydaní s cieľom vytvoriť pre návštevníkov najlepší športový víkend života. 

Vidíme sa v Barcelone?