Arnold Classic EUROPE 2018 - Slovák Križánek ako víťaz!

Michal Križánek a jeho životná forma!

V kulturistike mužov sa na pódiu predstavilo 14 borcov, ktorí sa usilovali nie len o kvalifikáciu na World Professional Championship určenou víťazom, ale taktiež o podiely z finančnej odmeny v celkovej výšky 20 tisíc dolárov (v ďalších kategóriách sa bojovalo vždy o polovičku tejto čiastky).

Na pódiu nechýval český profík Tomáš kašpar a náš slovenský borec Michal Križánek. Priebeh súťaže napovedal, že k lepším výsledkom ma našliapnuté Križánek, ktorý spolu s masivním Nizozemcem Michaelem Muzem a v životnej forme súťažiacim Poliakom Szymonem Ladou bojoval o najvyššie priečky. 

Dvadsaťosem ročný Križánek na pódiu predviedol najvýraznejší WAW efekt, ktorý mu dodávajú jeho fantastické paže v kombinácii s peknými tvarmi a výbornou stavbou tela. Svojimi masívnymi svalmi upútal aj samotného Arnolda Schwarzeneggera. Počas voľnej zostavy slovenského borca Arnold pristúpil k pódiu a podobne, ako to urobil v prípade Cedrica McMillana na minuloročnom severoamerickom Arnol Classic, si vystúpenie najvýraznejšej osobnosti súťaže natáčal. 

Michala Križánka jeho forma nakoniec doviedla k fantastickému úspechu. S rozdielom dvoch bodov si poradil so silným súperom a po víťazstve z Czechia Pro, IFBB Elite Pro Madrid a IFBB Elite Pro Austria si došiel po svoj tohtoročný štvrtý titul. Určite zatial ten najcennejší titul v kariére. 

Celý tím kulturistika.sk Michalovi GRATULUJE!