Arnold Classic EUROPE 2018 - Slovák Križánek ako víťaz!

V kulturistike mužov sa na pódiu predstavilo 14 borcov, ktorí sa usilovali nie len o kvalifikáciu na World Professional Championship určenou víťazom, ale taktiež o podiely z finančnej odmeny v celkovej výšky 20 tisíc dolárov (v ďalších kategóriách sa bojovalo vždy o polovičku tejto čiastky).

Na pódiu nechýval český profík Tomáš kašpar a náš slovenský borec Michal Križánek. Priebeh súťaže napovedal, že k lepším výsledkom ma našliapnuté Križánek, ktorý spolu s masivním Nizozemcem Michaelem Muzem a v životnej forme súťažiacim Poliakom Szymonem Ladou bojoval o najvyššie priečky. 

Dvadsaťosem ročný Križánek na pódiu predviedol najvýraznejší WAW efekt, ktorý mu dodávajú jeho fantastické paže v kombinácii s peknými tvarmi a výbornou stavbou tela. Svojimi masívnymi svalmi upútal aj samotného Arnolda Schwarzeneggera. Počas voľnej zostavy slovenského borca Arnold pristúpil k pódiu a podobne, ako to urobil v prípade Cedrica McMillana na minuloročnom severoamerickom Arnol Classic, si vystúpenie najvýraznejšej osobnosti súťaže natáčal. 

Michala Križánka jeho forma nakoniec doviedla k fantastickému úspechu. S rozdielom dvoch bodov si poradil so silným súperom a po víťazstve z Czechia Pro, IFBB Elite Pro Madrid a IFBB Elite Pro Austria si došiel po svoj tohtoročný štvrtý titul. Určite zatial ten najcennejší titul v kariére. 

Celý tím kulturistika.sk Michalovi GRATULUJE! 

Mohlo by Vás zaujímať

Inšpiratívne profily na Instagrame pre ženy (časť 2.)
Inšpiratívne profily na Instagrame pre ženy (časť 2.) 24.10.2018

Potrebuješ inšpiráciu? Pozri si prehľad krásnych fit žien na instagrame.

OKTAGON 9 je tu!
OKTAGON 9 je tu! 14.09.2018

Už 15.9 vypukne na Slovensku najväčší MMA ošiaľ!