...dá sa to aj rýchlejšie, efektívnejšie, ľahšie! Ale, ako?

Napriek tomu, že denne venujú mnohé firmy nespočetné množstvo času vývoju stále novších, lepších a efektívnejších doplnkov výživy, vo svete športu existuje pevný základ, na silu ktorého sa zvykne spoliehať neustále – proteín, aminokyseliny, kreatín alebo známe spaľovače tuku či anabolizéry – ich popularita spočíva v zložení, za ktorým stoja rokmi overené látky, schopné priniesť skutočné výsledky a urýchliť tak cestu za vysnenou postavou alebo výkonnosťou. A predstavte si, čo by sa stalo vtedy, ak by sa ich účinky dokázali ešte zvýšiť? Dokonca - mnohonásobne zvýšiť?

V prírode nájdeme všetko, čo potrebujeme – to je dávna pravda, no napriek tomu, len pár rokov dozadu boli objavené látky, nachádzajúce sa v istých rastlinách, ktoré sú, v správnom pomere, schopné zvyšovať účinky doplnkov výživy tým, že zlepšujú ich využiteľnosť a vstrebateľnosť. Ak sú kľúčové zložky produktu ozaj silné, pridanie takejto zmesy spôsobí niečo obdobné, akoby ste v aute stlačili gombík s NITRO – nebude fyzicky možné dobehnúť vás a skončíte  úplne inde než vaši protivníci!

Bioperín, naringín a zázvor

Bioperín, extrakt z čierneho korenia, stojí za jeho typickou pikantou chuťou. Pôsobí ako prevencia voči zápalu a oxidačnému stresu, má potenciál liečiť rôzne choroby ako rakovina, artritída, epilepsia či Parkinsonova choroba, môže zrýchliť metabolizmus, a tým aj úbytok hmotnosti, zlepšuje hladinu cholesterolu, zeefektívňuje funkcie mozgu a znižuje bolesť, zároveň zvyšuje biologickú dostupnosť mnohých liekov a doplnkov výživy minimálne o 30%, a to pomocu inhibície detoxických enzýmov, ktoré rozkladajú lieky a zvyšujúcou absorpciou látok v čreve. 

Naringín, flavonoidný glykozid hojne obsiahnutý v koži pomaranča a grapefruitu, je pôvodcom ich horkostej chuti. Má protizápalové a antioxidačné účinky, zlepšuje cievny systém a zvyšuje biologickú dostupnosť (využiteľnosť) živín. Zaujímavým je stimulačný účinok na kofeín, čím dokáže zvýšiť dokonca aj spaľovanie tuku.

Zázvor, tiež známy ako ďumbier lekárskysa spočiatku využíval len ako korenina, no čoskoro na to, bolo objavené aj jeho využitie v lekárstve. Primárne zlepšuje vstrebávanie a stimuláciu základných živín v tele, no posilňuje aj imunitu, bojuje proti chrípke a nachladnutiu, napomáha pri tráviacích ťažkostiach a tlmí rôzne bolesti.

Čím viac, tým lepšie – to neplatí vždy a rozhodne nie v oblasti doplnkov výživy. Ak sa už rozhodnete investovať svoje peniaze do suplementov, ktoré vám sľubujú ohromné výsledky – zastavte sa - predýchajte prekásny obal či predajné slogany a skúste sa uistiť, či sa v zozname látok nachádzajú aj tie, vďaka ktorým je účinnosť aktívnych látok mnohonásobne zvýšená.

Firma Warrior Labs do novej rady svojich produktov zakomponovala všetky vyššie spomenuté posilňovačov absorpcie, čo značí, že s ňou túto istotu máte!

 

Výrobky od firmy Warrior labs zakúpite na prohormony.sk/cz