Decimate Eca, spáľte tuky raz a navždy

Túžite po prekrásne vyrysovaných svaloch, plochom bruchu a pocitu, že vyzeráte na letnej dovolenke skutočne dobre? Žiadny problém, my vám pomôžeme si tento sen splniť. Budete k tomu potrebovať niekoľko našich rád. Aj keď nás v posledných týždňoch sužujú nízke teploty, ani sa nenazdáme, bude tu leto a určite chcete byť pripravení! Nestrácajme čas, poďme hneď na to.

Chcem schudnúť, ale neviem ako na to

Tento proces nie je tak zložitý, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Je to jednoduchá matematika. Váš príjem energie (prijatý v strave) musí byť nižší než váš energetický výdaj (telesná aktivita, cvičenie, bazálny metabolizmu). Jedine vtedy si telo bude brať energiu z vášho tuku. Pokiaľ je vašim cieľom udržanie, poprípade nárast svalovej hmoty je potrebné dodržiavať predpísaný stravovací a tréningový režim.

Poďme pekne po poriadku

Rozhodli ste sa so svojou postavou niečo urobiť. V prvom rade musíte nastaviť vašu myseľ na to, čo na vás čaká. Chudnutie, najmä v začiatkoch je pomerne namáhavé, najmä kvôli tomu, že výsledky nevidieť tak rýchlo. Človek ľahko stráca motiváciu, nadšenie a zmysel toho čo robí. V tomto vám nik nepomôže, musíte si poradiť sami. Odmenou za to, že vydržíte vám nakoniec bude prekrásny postava a pocit, na ktorý budete pyšný.

Ako prvú vec, čo vy ste mali urobiť je, že urobíte zmeny vo vašom jedálnom lístku.

Odporúčame dodržiavať nasledujúce zásady:

 • Začnite sa pravidelne stravovať (jedzte každé 2 – 3 hodiny)
 • Raňajkujte
 • Vylúčte zo stravy jednoduché cukry a nezdravé tuky
 • 1 – 2 jedlá nahraďte proteínovým kokteilom
 • Sacharidy konzumujte skôr doobeda a na obed, ku večeru by vaše jedlo mali tvoriť prevažne bielkoviny
 • Dodržujte dostatočný pitný režim 2 – 3 litre vody denne, vystačíte si s vodou z kohútika
 • Konzumujte dostatok vlákniny. Tým najlepším zdrojom sú ovsené vločky, zelenina a ovocie
 • Nebojte sa pocitu hladu

Čo je metabolizmus?

Metabolizmus je látkový a energetický príjem a spracovanie živín v tele. Zahŕňa v sebe premeny produktov trávenia na odpadové látky. Metabolizmus vnútri nášho tela pracuje nepretržite, 24 hodín denne.

Keď prijmeme akúkoľvek potravinu, enzýmy a celé tráviace ústrojenstvo ju premení na energiu a tá udržiava v chode celý náš organizmus. Čím rýchlejšie metabolizmus pracuje, tým viac spotrebuje energie zo stravy, a tým menej človek priberá na váhe.

Cvičte, športujte, hýbte sa...

Druhou najlepšou vecou, ktorú môžete urobiť je to, že sa začnete pravidelne hýbať. Nemusí to byť fitnescentrum, ani dlhé behy. Na začiatok úplne postačuje prechádzka alebo plávanie. Cvičenie v posilňovni však má svoje výhody. Stimuluje hormonálnu sústavu, zlepšuje spaľovanie tuku a napomáha formovať jednotlivé svalové partie. Na začiatku postačia 2 tréningy, neskôr si môžete tréningovú jednotku pridať. Ak je váš metabolizmus spomalený, telesná aktivita vám pomôže zrýchliť ho.

Využívajte kardio cvičenie

Kardio, je odvodený skrátený názov pojmu vaskulárny. Je to jediný druh tréningu, ktorým efektívne posilňujete ten najdôležitejší sval ľudského tela – srdce. Okrem toho, a pre nás dôležitejšie je to, že sa jedná o aktivity, pri ktorých sa spaľujú tuky. Na začiatku začnite s nižším objemom, postačí vám aj 20 minút, neskôr môžete túto hodnotu zvyšovať.

Sú suplementy naozaj potrebné?

Budeme ku vám absolútne úprimní. Suplementy určené na spaľovanie tukov potrebné sú, ale len v prípade, keď dodržiavate zásady správneho stravovania sa a pravidelného tréningu. Aplikovať ich v období, pokiaľ jete pizzu, hamburgery a nemáte čas na cvičenie sú vyhodené peniaze. Ak máte oblasť stravovania a telesných aktivít zvládnutú, môžete si pomôcť doplnkami výživy. Tie vám len pomôžu. Odporúčame v takom prípade siahnuť po tom najlepšom, čo na trhu je. Priam zázračným produktom je Decimate Eca, ktorý sa skladá až z ôsmych extrémne účinných látok. Vďaka nemu budete chudnúť rýchlo, nemusíte sa báť krízy, úpadku nálady a energie a výsledky budú trvalé.

Prečo práve Decimate Eca?

Prečítajte si tieto benefity a sami pochopíte

 • Rýchle a trvalé výsledky
 • Spaľovanie tuku bez úbytku svalovej hmoty
 • Zrýchľuje metabolizmus
 • Zvyšuje množstvo energie
 • Napomáha pocitu pohody
 • Silný termogénny účinok
 • Odstraňuje únavu

A čo zložky prípravku? Tie najlepšie!

Decimate Eca v sebe ukrýva megasilu v podobe ôsmych zložiek, ktoré si zaručene s tukom poradia. Okrem tukspaľujúcich látok sú to tiež zložky, ktoré napomáhajú odbúravať únavu a lepšie zvládať celý proces chudnutia. O ktoré konkrétne ide?

Kofeín – najznámejší stimulant na svete, ktorý zvyšuje pozornosť, odstraňuje únavu, vyvoláva pocit pohody a napomáha spaľovať tuky.

Tyrozín – je prekurzorom dopamínu a noradrenalínu, zlepšuje náladu, odolnosť organizmu voči stresu. Napomáha znižovať chuť ku jedlu.

Ma Huang Extrakt – jeho účinnou zložkou je pseudoefedrín, ktorý sa v tele transformuje na efedrín.

White Willow Bark – obsahuje siliciláty a účinne bojuje proti zápalom pohybového aparátu a nervov. Silný synergický efekt na spaľovanie tukov s ostatnými zložkami.

DMAA – silný stimulant CNS, poskytuje eufóriu a intenzívny príliv energie. Táto energia trvá 3 – 5 hodín. Zrýchľuje metabolizmus a napomáha pri spaľovaní tukov.

Vinpocetine – rozširuje cievy, posilňuje mozgový metabolizmus.

Evodia extract – prirodzený spaľovač tukov.

Citrus Aurantium extakt – predstavuje životaschopnú náhradu efedrínu.