Halodrol

Ideálny prohormón pre začiatočníkov

Žiadny iný produkt na trhu so suplementmi nezaznamenal tak veľkú debatu ako HALODROL od firmy Gaspari nutritions. Za jeho dramatickými výsledkami stojí rovnomenná látka. Poďme si priblížiť vlastnosti tejto zlúčeniny.

Halodrol (4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol) alebo tiež HD, H-DROL je vynikajúca zmes, ak je Vašim cieľom zisk čistej svalovej hmoty, rovnako tak aj zisk svalovej sily. Je tiež často označovaný ako prohormón začiatočníkov z dôvodu jeho bezpečnosti a nenáročnej PCT. Po užití a interakcii s enzýmom 3b-HSD sa prevedie na anabolický steroid turinabol (zakázaný východonemecký steroid). Odhad konverzie je v rozmedzí 5 – 15 %. Následne sa viaže na androgénne receptory v svalových bunkách. Táto akcia je rovnako účinná ako aplikácia testosterónu. Je výborný pre maximalizáciu prekrvenia svalov. HD je vyhľadávaným prohormónom najmä v období predsúťažných období, pretože nespôsobuje nechcené zadržiavanie vody v podkoží. Vykazuje extrémne silné účinky najmä ak chcete získať pevné a čisté svaly. Okrem účinkov na rast hmoty tiež preukázateľne zlepšuje vytrvalosť a skracuje dobu potrebnú na regeneráciu svalstva. Pri otázkach, ktoré dostávame pomerne často sa nás klienti pýtajú, ako rýchlo uvidia na sebe zmeny. U HD nie je nič neobvyklé, že sa účinky prejavia až po niekoľkých týždňoch. Najčastejšie však možno vidieť vizuálne rozdiely už do 2 týždňov.

Výhody aplikácie HALODROLU:

  • Nárast čistej svalovej hmoty
  • Skalopevné a tvrdé svaly
  • Zvýšenie hustoty svalstva a jeho prekrvenia

Aké výsledky môžem očakávať?

  • Pri objemovej strave užívatelia hlásia svalové zisky niekde v rozmedzí 5 – 8 kg.
  • Pri tvarovacej strave sú hodnoty na úrovni 3,5 – 5 kg pri súčasnom znížení telesného tuku o 1 - 2%.
  • Pri rysovacej strave sú udávané hodnoty 1,5 – 3 kg svalovej hmoty pri súčasnom znížení hladiny tuku o 2 – 4 %.

Všetky tieto hodnoty boli získané pri dávkovaní 75 mg halodrolu denne.

Jedná sa o základný prohormón, ktorý sa najmä v USA teší veľkej obľube u profesionálnych, ale aj amatérskych kulturistov.

Dávkovanie a odporúčania pre prax:

Odporúčaná dĺžka cyklu je 5 – 6 týždňov. Neodporúča sa však cyklus dlhý viac ako 6 týždňov, aj keď je to sólo cyklus halodrolu. Denná dávka je  rozmedzí 75 – 125 mg denne. Jej výška sa odvíja od toho, či sa jedná o sólo cyklus (vtedy sú dávky vyššie 75 – 125 mg) alebo ako jeden z viacerých prohormónov v cykle (vtedy je dávka na úrovni 50 mg denne). HD má dlhý polčas rozpadu a preto odporúčame väčšiu dávku užiť v dopoludňajších hodinách. Ak užívate 75 mg HD denne, doobeda užite 50 mg, zvyšných 25 užite pred tréningom alebo večer. Pre začiatočníkov odporúčame začať s dávkou 50 mg denne. Svalové zisky pri aplikácii halodrolu sú veľmi pôsobivé.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=11hxb9CKl40

PCT    áno
Podpora činnosti pečeneáno
Molekulová hmotnosť: 337
Vzorec: C20H29C1O2
Efektívna dávka (muži): 90 - 150 mg/deň
Efektívna dávka (ženy): nie je odporúčané
Half-Life: cca 16 hodín
Detekčná doba: neznáma
Anabolicko/androgénny pomer: 74/28