Horúca čokoláda

FUCK, v živote to tak asi má byť – nie vždy svíti sluníčko a všude nejsou kytičky - raz si hore, inokedy dole. A keď ten stav „som dole“ príde, je to naprd. Veď to všetci dobre poznáme -  sme ufňukaní, smutní, depresívni a bez energie. Padajú slzy, občas aj nejaký ten tanier...A to nehovorím o tom, ako nás tréningy nebavia, zdravú stravu oblúkom obchádzame, no a spánok? Ten veľmi radi vymeníme za nočné ponocovanie s hlavou plnou myšlienok, však?

Ale heeeeej ty, už dosť! Mám liek! V prvom rade prestaň, navar si zdravý obed a choď cvičiť – nezdá sa, ale ono to ozaj pomôže. Nooo, a keď už prídeš z večerného tréningu domov...daj si teplé ponožky, zamier do obývačky a zasvieť len malú stolnú lampu s takým tým teplým mäkkým svetlo, prípadne sviečky – tie sú rovnako vítané! Telka, telefón, rádio – všetko daj preč. Vezmi si teplú huňatú deku a vylož si nožky, táák presne. Nepremýšľaj. Zakáž si to. Len buď. Dýchaj – hlboký nádych a výdych. Vnímaj sa. Všetko zlé odíde, vždy to tak je, ver mi. A ver si. Je to len fáza, tak z nej vytrieskaj čo najsamviac...v konečnom dôsledku, aj to zlé je na niečo dobré...a ja viem – motivačné srágory, ale pomáhajú! Ak náhodou nepomáhajú, tak skús do celej popísanej scenérie zakomponovať ešte nejakú sladkú lakocinku...napríklad túto horúcu proteínovú čokoládu, ideálne v nejakom veľkom sympatickom hrnčeku, prosím! Lebo viete čo?? Keď už nič nefunguje, tak čokoláda vylieči zaručene všetky trable!

Ingrediencie:

250ml mlieko

10g proteínového prášku

5g pudingového prášku

2g kakao

sladidlo podľa chuti (sukralóza, stévia, med, cukor...)

Recept:

Metličkou dohladka vyšľaháme mlieko s proteínovým práškom, pudingom, kakaom a pridáme sladidlo podľa chuti. Za stáleho miešania povaríme na miernom plameni cca 5 minút a prelejeme do hrnčeka. V závere si vezmeme nejaký dobrý keksík, ktorý v pravidelných intervaloch do čokolády namáčame – a užívame si chvíľu len a len pre seba! 

Mohlo by Vás zaujímať

KOĽKO KALÓRIÍ SI MYSLÍŠ, ŽE JEŠ? (ČASŤ 2.)
KOĽKO KALÓRIÍ SI MYSLÍŠ, ŽE JEŠ? (ČASŤ 2.) 06.11.2018

Nový seriál porovnávania kalórií, ktorý ti ukáže, aká je veľkosť...

7 zásad výživy pri budovaní svalovej hmoty
7 zásad výživy pri budovaní svalovej hmoty 31.07.2018

Nič nie je zadarmo, a preto je dôležité dodržiavať aj...