Hurricane, váš hrdina!

Existuje ideálny produkt pre kulturistov?

 • Anabolické steroidy – PRÍLIŠ NEBEZPEČNÉ
 • Bežné doplnky výživy – PRÍLIŠ SLABÉ
 • HURRICANE – ideálny!

Niektoré doplnky výživy na seba viažu obrovskú mieru pozornosti nielen zo strany bežných športovcov, ale aj odborníkov na suplementy. Pred pár rokmi takúto polemiku medzi kulturistickou verejnosťou spôsobila špecifická kategória látok - SARM.

Čo je SARM?

S - selektívny

A - androgénny

R - receptorový

M – modulátor

SARM sa viažu na svalové receptory a receptory kostí, kde spúšťajú anabolické mechanizmy. Z toho vyplýva, že majú priamy účinok na rast svalov a kostí. Viete si predstaviť, čo by sa stalo, keby nemali anabolické steroidy negatívne vedľajšie účinky a všetky by bolo možné aplikovať len orálne? Stalo by sa asi to, že každý by ich chcel užívať, pretože, čo si budeme hovoriť, všetci túžia po veľkých svaloch v rekordne rýchlom čase.

A teraz si predstavte, že bezpečná alternatíva anabolických steroidov existuje a hneď zajtra ju môžete na sebe vyskúšať aj vy. SARM látky sú špeciálne vyvinuté tak, aby boli vhodnou alternatívou k anabolickým steroidom. Pred pár rokmi sa dokonca uvažovalo o ich oficiálnom zaradení medzi lieky hormonálnej substitučnej terapie.  Medzi SARM patria:

 • Ostarín
 • Testolon
 • Stenbolic
 • Anadrín
 • Ligandrol
 • Ibutamoren
 • Enobosarm
 • a iné.

Dá sa to aj bezpečne...

Hlavnou zložkou HURRICANE je Ostarín (Ostarine), ktorý bol vyvinutý v 90. rokoch pre pacientov trpiacich svalovou atrofiou a osteoporózou. Po určitom čase sa zistili účinky prospešné aj pre športovcov, najmä kulturistov. Vďaka ostarínu boli kulturisti schopní získať impozantnú svalovú hmotu, silu, a to v rekordne rýchlom čase a bez poškodenia zdravia. Ostarine je selektívny v tom, že sa viaže len na kostné a svalové androgénne receptory. Práve z tohto dôvodu je u neho riziko vzniku negatívnych účinkov minimálne. Anabolicko-androgénny pomer u SARM je  priemere 10:1 a u testosterónu je to len 1:1. Ostarine spôsobuje hypertrofiu svalov ako pri steroidoch, ale bez vedľajších účinkov. Oproti anabolickým steroidom je tu aj jeden zásadný rozdiel, a to v tom, že svaly nadobudnuté vďaka osarínu si môžete bez problémov udržať za predpokladu, že kvalitne trénujete a dodržiavate vyváženú stravy s dostatočných pomerom bielkovín, sacharidov a tukov.

Magický DHEA

DHEA je prekurzorom testosterónu, zlepšuje funkcie imunitného systému, pôsobí anabolicky a zlepšuje sexuálny apetít. V zahraničí nesie aj prívlastok „hormón mladosti“. Je vylučovaný nadobličkami a jeho produkcia v mužskom tele je na vrchole okolo tridsiateho veku života. Za zmienku stojí fakt, že okrem pozitívnych vplyvov na rast svalovej hmoty napomáha pri redukcii svalovej hmoty formou spaľovania tuku. Vďaka DHEA získate čistú svalovú hmotu bez zbytočného tuku!

Súčasťou HURRICANU je aj DAA (kyselina D-asparágová), zinok a vitamín D, ktoré synergicky pôsobia na zvyšovanie hladiny testosterónu, pozitívny stav imunitného systému a svalov.

Ak aj vy patríte do kategórie športovcov, ktorí chcú svoju výkonnosť posunúť na úplne novú úroveň, bežne dostupné doplnky výživy vám nezaberajú a nechcete užívať anabolické steroidy, tak práve pre vás je určený HURRICANE. Vďaka jeho extrémnej sile a bezpečnosti sa vám do rúk dostáva ten najlepší produkt na súčasnom trhu! Sledujte svoje svaly rásť.