Max LMG

Prohormón pre nárast hardcore svalovej hmoty

Max LMG predstavuje nemethylovaný progestin (z tohto dôvodu sa nemusíte obávať poškodenia pečene) a je určený najmä pre cvičencov, ktorých cieľom je zisk hardcore svalovej hmoty, sily a zároveň chcú zažiť maximálnu tvrdosť a napumpovanie svalstva na vlastnej koži. Max LMG nearomatizuje, takže sa nemusíte obávať ani nepríjemných estrogénových vedľajších účinkov ako ja napríklad gynekomastia alebo zdržiavanie vody. Jedná sa tiež o anti-progesterón, čo znamená, že potláča činnosť progesterónu v tele. Je špeciálne navrhnutý tak, aby ste nadobudli tie najväčšie zisky svalovej hmoty. Jeho progestačná aktivita je silnejšia ako u nandrolonu. Je veľmi produktívny v sólo cykloch,  spolu s inými prohormónmi ako je Superdrol alebo Halodrol vykazuje extrémne anabolickú superkombináciu. Je vhodným prohormónom pre začiatočníkov, rovnako tak aj pokročilých konzumentov. Užívatelia zaznamenali rýchle priberanie na váhe už v priebehu prvých dní užívania.

Výhody užívania Max LMG:

  • Nárast obrovskej svalovej hmoty
  • Výrazné zvýšenie svalovej sily
  • Zlepšená tvrdosť svalov
  • Maximalizácia svalstva počas tréningu
  • Bezpečný pre pečeň
  • Výsledky viditeľné už po prvých dňoch užívania
  • Vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých
  • Žiadne estrogénové pôsobenie

Osobné skúsenosti potvrdzujú prírastok 2 – 4 kg čistej svalovej hmoty a to len po jednom mesiaci užívania. Niektorí užívatelia uvádzajú, že silné účinky pocítili už v prvom týždni, vrchol však treba očakávať až v treťom týždni. Za zmienku stojí aj jeho pozitívny vplyv na zdravie kĺbov, účinky sú porovnateľné s medikamentóznou liečbou ortopéda.

Dávkovanie a odporúčania počas užívania:

Max LMG sa odporúča aplikovať v cykloch 4 – 6 týždňov. Jeho polčas rozpadu je 6 – 10 hodín, z čoho vyplýva, že je nutné dávkovanie v niekoľkých dávkach počas dňa. Vrchol dennej dávky je na úrovni 50 mg. V dostupnej literatúre sa táto dávka pohybuje v rozmedzí 50 – 75 mg, u skúsených cvičencov sa môže táto dávka zvýšiť až na hodnotu 125 mg denne. Počas užívania Max LMG odporúčame zvýšiť pitný režim.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=e1ZMbMGxf1U

PCTáno
Podpora činnosti pečeneáno
Molekulová hmotnosť: 300
Vzorec: C20H28O2
Efektívna dávka (muži): 25 - 50 mg/deň
Efektívna dávka (ženy): nie je odporúčané
Half-Life: 6 - 10
Detekčná doba: neznáma
Anabolicko/androgénny pomer: -/-