Myobol Sarm Combo XXL

Horúca novinka na slovenskom trhu si na svoje konto môže zapísať hneď dva prvenstvá. Rozhodne o ňom môžeme povedať, že sa zaraďuje do skupiny najlepších a súčasne aj najsilnejších doplnkov, aké môžete mať.

Najlepší preto, lebo obsahuje kľúčovú ingredienciu YK-11, ktorá patrí do kategórie SARM (selektívne modulátory androgénnych receptorov). Tieto látky sú v dnešnej dobe doslova trhákom. V medicínskych vedách sa testujú ako vhodnejšia alternatíva substitučnej hormonálnej liečby. Vhodná najmä z dôvodu bezpečnosti oproti súčasným liekom. Bezpečnosť je zabezpečená jedinečnou schopnosťou selektívnosti týchto látok. V praxi to znamená, že SARM látky sa zacieľujú len na receptory svalov a kostí, čím eliminujú riziko vzniku negatívnych vedľajších účinkov ako je vypadávanie vlasov, gynekomastia alebo akné. 

Najsilnejší preto, že YK-11 je absolútne neprekonateľná ešte jednou vlastnosťou. Výrazným spôsobom blokuje bielkovinu myostatín. Myostatín je priamo zodpovedný za množstvo svalovej hmoty. Ak je telo schopné prirodzene ho blokovať, svalov máme veľa, ako sú hladiny myostatínu vysoké, ukáže sa to negatívnym účinkom – slabým svalovým rozvojom. Určite ste už niekedy na internete zazreli extrémne osvalený dobytok alebo iné zvieratá. Tieto fotografie deklarujú to, aké schopnosti a funkcie má myostatín.

Azda každý, kto sa cvičeniu venuje túži po veľkých, plných a impozantných svaloch. Úplne ideálne je, ak by tieto svaly nadobudol veľmi rýchlo. Je to normálne a pochopiteľné. 

Vďaka MYOBOL SARM COMBO XXL máte jedinečnú príležitosť, ako sa dopracovať k postave svojich snov. Myslíte si, že nie je možné nabrať svaly zvečera do rána? Pripravte sa na to, že s MYOBOL SARM COMBO XXL absolútne zmeníte názor na všetko. Zažijete a budete na sebe pozorovať také veci, ako ste doteraz nemali šancu vidieť. Vďaka YK-11 naberiete čisté svaly bez gramu tuku!

Čo môžem nájsť v MYOBOL SARM COMBO XXL?

Okrem hore uvedeného SARM YK-11 obsahuje MYOBOL ďalších sedem synergicky starostlivo vybraných a nadávkovaných látok. Medzi nimi:

Extrakt zo zeleného čaju (95%) – ktorý má siné antioxidačné účinky, stimuluje telo k lepšiemu výkonu, čo pri tréningu, ak je vašim cieľom nárast svalovej hmoty, nie je vôbec na škodu. Účinky tejto blahodarnej rastliny sú známe už stovky rokov najmä v krajinách vo východnej časti našej zemegule. 

Komplex vitamínov A, B5, C, D3 – vitamíny, ktoré sú nevyhnutné na činnosť veľkého množstva dôležitých dejov v ľudskom organizme. Majú významné antioxidačné vlastnosti, napomáhajú udržiavať správne fungovanie imunitného systému, hormonálnej sústavy a zrýchľujú proces regenerácie tkanív. 

Creatine Magnesium chelate – kreatín si aj 20 rokov po jeho „objavení“ drží pomerne vysokú priečku popularity medzi bežne dostupnými suplementmi. Je pomocníkom ak chcete zvýšiť silu a svalové objemy.  

HMB – metabolit aminokyseliny leucín. Leucín je jednou z troch aminokyselín, ktoré tvoria BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom). HMB je praktický pomocník diétnych programov alebo predsúťažných diét vďaka svojim silným anabolickým a anti-katabolickým účinkom. 

Výhody produktu MYOBOL SARM COMBO XXL:

  • Obsahuje YK-11 (SARM)
  • Silné anabolické účinky (YK-11, HMB)
  • Stimulačné účinky
  • Silné antioxidačné účinky
  • Skracuje dobu potrebnú na regeneráciu organizmu po ťažkých tréningoch
  • Absolútne bezpečný
  • Nie je nutné PCT

Nič viac už písať nepotrebujeme. Garantujeme vám, že podobný produkt budete hľadať na trhu márne, pretože alternatíva neexistuje. MYOBOL SARM COMBO XXL je výsledkom niekoľkoročnej spolupráce odborníkov z odboru medicíny, športovej výživy a aktívnych športovcov. Hlavný cieľ tohto tímu bol jednoznačný – vytvoriť absolútne neprekonateľný produkt pri zachovaní hlavného atribútu –bezpečnosti pri užívaní!