Potrebujete sa zorientovať v prohormónoch? Máme pre vás prehľadný manuál

Neviete sa orientovať v prohormónoch (ďalej len PH) a nechce sa vám stále otvárať internet s tým, aby ste sa pozreli, ktorý na čo slúži? Rozhodli sme sa vypracovať stručný návod s krátkym popisom jednotlivých PH ponúkaných v internetovom obchode  www.prohormony.sk

Prohormóny určené na budovanie objemu (masívnej svalovej hmoty)

Bedlam

Hlavná účinné zložky: Max LMG, M-Sten
Bedlam je špeciálny PH určený na dramatický rast čistých svalov bez nechceného zadržiavania vody. Žiadna konverzia na estrogén!

Dominated

Hlavné účinné zložky: Tribulus terrestris, 4-Hydroxyisoleucine, 4-Hydroxyisoleucine, Diosgenine, Beta-Ecdysterone, DHEA, Apigenin, Laxogenin, Zinok, Horčík glukonát, Polygonum Cuspidatum (pohánkovec japonský), Resveratrol
Dominated predstavuje aktuálne najúčinnejší a najefektívnejší prírodný produkt určený na zvýšenie sekrécie testosterónu na trhu aký môžete mať. Je špeciálne vytvorený z tých najsilnejších zložiek, ktoré za posledných dvadsať rokov preukázali svoju spoľahlivosť v boji s nízkou hladinou testosterónu. Tvoria ho tri zložky (testosterónová, antiestrogénová a anabolická). Produkt je vhodný k samostatnému užívaniu na nárast svalovej hmoty a sily, ale aj po PH alebo steroidových kúrach.

EVOKE

Hlavné účinné zložky: tribulus terrestris, 4-Hydroxyisoleucín, 3,4 Divanillyltetrahydrofuran, Rhodiola Rosea, Beta-Ecdysterón, DHEA, Apigenin, 5-alpha-hydroxy-laxogenin, Zinok, Horčík glukonát, Polygonum Cuspidatum (pohánkovec japonský), Resveratrol
EVOKE je svojim zložením veľmi podobný ako produkt Dominated. EVOKE obsahuje v sebe rastlinný adaptogén Rhodiola Rosea. Táto extrémne silná rastlina napomáha organizmu lepšie zvládať, resp. adaptovať sa na vplyvy vonkajšieho prostredia (stres, zvýšená fyzická záťaž, diétne opatrenia). V bývalom Sovietskom zväze bola Rhodiola využívaná v prípravách takmer všetkých vrcholových športovcov.

HYDRA

Hlavné účinné zložky: Halodrol
Ideálny produkt pre začiatočníkov, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu rýchlo. HYDRA zvyšuje hladiny testosterónu a vďaka halodrolu zažijete prekrvenie svalov ako nikdy v živote. Užívatelia HYDRY deklarujú svalový prírastok na úrovni 3 – 7 kg a to len v jednom cykle!

 

METHA – QUAD

Hlavné účinné zložky: Superdrol, Dymethazine, Max LMG, Halodrol
Štvorzložkový PH produkt vďaka ktorému riskujete jediné. Nebudete veriť, koľko svalovej hmoty môžete za jeden mesiac pribrať. METHA-QUAD je určený pre pokročilých cvičencov a pre ľudí, ktorí majú s PH skúsenosti. Jednotlivé zložky produktu sa navzájom podporujú a vytvárajú synergickú silu, ktorá sa prejavuje v náraste masívnej svalovej hmoty a sily. Ideálny produkt do objemového obdobia.

Spartan

Hlavné účinné zložky: Epistane, DMZ, Max LMG, Halodrol
Spartan už podľa názvu prezrádza, že sa jedná o kráľa medzi prohormónovými produktmi. Jeho zloženie je dômyselne zostavené zo štyroch veľmi silných zložiek, ktoré garantujú reálne výsledky. Rast svalovej hmoty a sily sa realizuje bez estrogénových vedľajších prejavov. Pre maximálne zužitkovanie účinných zložiek je do produktu pridaný Carbopol, ktorý zlepšuje ich absorpciu.

Super DECA-STEN

Hlavné účinné zložky: M-Sten, Deca

Super DECA-STEN je ideálnym produktom do objemového obdobia, kedy vynikajúco funguje v kombinácii s vysokokalorickou stravou. Efektívne buduje svalovú hmotu, silu a trénovanosť. Nie je vhodný do obdobia pred súťažou.

Titan

Hlavné účinné zložky: Epistane, DMZ, M-Sten, Deca
Titan je určený pre skutočných hardcore cvičencov, ktorí chcú budovať hrubú svalovú hmotu. Zloženie Titanu ho predurčuje k budovaniu masívnej, ale i čistej svaloviny. Výrazne skracuje regeneračné procesy organizmu po náročných tréningoch.

Prohormóny určené na nárast čistej svalovej hmoty

Ano-genin

Hlavná účinná zložka: Laxogenín
Lagogenín alebo 5-alpha-hydroxy-laxogenin je čisto prírodná látka, ktorá zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200%. Jeho účinky sú porovnateľné s aplikáciou anabolického steroidu oxan. Odporúča sa cyklus dlhý 6 týždňov a reprezentuje produkt vhodný do obdobia redukcie tuku alebo PCT.

Demonize

Hlavné účinné zložky: DMZ, Trenavar
Chcete mať svaly vyrysované ako súťažní kulturisti v časopisoch? V tom prípade je Demonize ideálny produkt pre vás. Vďaka DMZ vybudujete čisté svaly a pomocou trenavaru, ktorý v tele konvertuje na trenbolón, aj ich extrémnu tvrdosť a hustotu.

E-Shred

Hlavná účinná zložka: Epistane
Epistane sa viaže na androgénne receptory svalov a na kmeňové svalové bunky. Tým vysiela signál, ktorý zabezpečí zvýšenie syntézy bielkovín a retenciu dusíka. Predstavuje produkt vhodný ako PH prvej voľby. Je vhodný do predsúťažného obdobia a pokiaľ je vašim cieľom rast skalopevných a čistých svalov.

Epivar

Hlavné účinné zložky: Epistane, Trenavar, Hexadrone
Ak hľadáte produkt, vďaka ktorému získate čisté svaly bez nechcenej aromatizácie, Epivar je ten správny produkt pre vás. Má vysoký anabolicko androgénny pomer (až 300:80), je bezpečný a po skončení cyklu nie je nutné PCT.

Razordrol

Hlavné účinné zložky: Hexadrone, Trenavar
Sila a bezpečnosť v jednom. Takto by sme mohli stručne a výstižne charakterizovať silné stránky produktu Razordrol. Zažite rýchly rast svalov, sily a výkonnosti v rekordne rýchlom čase. Zlepšite kvalitu svalovej hmoty a priblížte sa svojim idolom.

Savage

Hlavné účinné zložky: Halodrol, Max LMG, DMZ, ATD
Extrémne silná štvorzložková superkombinácia určená na zvyšovanie hladín testosterónu, rastového hormónu a IGF-1. Pri testovaní zaznamenali niektoré testované osoby nárast svalovej hmoty až o 6 kg, a to len v priebehu jedného mesiaca. Len pre pokročilých jedincov!

Surge

Hlavné účinné zložky: Glukónan zinočnatý (zinok), L-arginín HCL, L-lyzín HCL, L-tryptofán, Mucuna pruriens, GABA, Cordyceps extrakt, Extrakt z valeriány.
Surge je najsilnejší produkt, ktorý pozitívne vplýva na hladinu rastového hormónu v organizme a je zložený z čisto prírodných látok. Rastový hormón a jeho dostatočné množstvo je potrebné k správnej regenerácii, rastu svalovej hmoty, k správnym reprodukčným schopnostiam a k správnemu chodu imunitného systému.

TREN6

Hlavné účinné zložky: Epistane, Trenavar, Hexadrone
Rast skalopevných svalov a ich výrazne lepšia definícia aj takto by sa dali charakterizovať silné stránky produktu TREN6. V dnešnej dobe čoraz viac ľudí hľadá produkty, ktoré im zabezpečia zlepšenie kvality a tvrdosti svalov. Tie tak získavajú impozantnejší vzhľad. Ak ste medzi nimi aj vy, TREN6 je ten pravý produkt pre vás.

Vengeance

Hlavné účinné zložky: Halodrol, Epistane
Synergické účinky halodrolu a epistanu vám pomôžu nabrať čistú svalovú hmotu bez nežiaduceho zadržiavanie vody. Vhodný pre ľudí, ktorí s PH začínajú.,

Viking

Hlavné účinné zložky: Epistane, Halodrol, Trenavar, Andro-1
Neprekonateľný produkt tejto kategórie. Vhodný len pre skutočných hardcore cvičencov. Štyri zložky produktu sa postarajú o masívne prírastky čistých svalov tvrdých ako skala. Svalové prírastky sú na úrovni 4 – 11 kg po jednomesačnom cykle! Vhodný do predsúťažnej diéty.


Podobné články