Potrebujete sa zorientovať v prohormónoch? Máme pre vás prehľadný manuál

Neviete sa orientovať v prohormónoch (ďalej len PH) a nechce sa vám stále otvárať internet s tým, aby ste sa pozreli, ktorý na čo slúži? Rozhodli sme sa vypracovať stručný návod s krátkym popisom jednotlivých PH ponúkaných v internetovom obchode  www.prohormony.sk

Prohormóny určené na budovanie objemu (masívnej svalovej hmoty)

Bedlam

Hlavná účinné zložky: Max LMG, M-Sten
Bedlam je špeciálny PH určený na dramatický rast čistých svalov bez nechceného zadržiavania vody. Žiadna konverzia na estrogén!

Dominated

Hlavné účinné zložky: Tribulus terrestris, 4-Hydroxyisoleucine, 4-Hydroxyisoleucine, Diosgenine, Beta-Ecdysterone, DHEA, Apigenin, Laxogenin, Zinok, Horčík glukonát, Polygonum Cuspidatum (pohánkovec japonský), Resveratrol
Dominated predstavuje aktuálne najúčinnejší a najefektívnejší prírodný produkt určený na zvýšenie sekrécie testosterónu na trhu aký môžete mať. Je špeciálne vytvorený z tých najsilnejších zložiek, ktoré za posledných dvadsať rokov preukázali svoju spoľahlivosť v boji s nízkou hladinou testosterónu. Tvoria ho tri zložky (testosterónová, antiestrogénová a anabolická). Produkt je vhodný k samostatnému užívaniu na nárast svalovej hmoty a sily, ale aj po PH alebo steroidových kúrach.

EVOKE

Hlavné účinné zložky: tribulus terrestris, 4-Hydroxyisoleucín, 3,4 Divanillyltetrahydrofuran, Rhodiola Rosea, Beta-Ecdysterón, DHEA, Apigenin, 5-alpha-hydroxy-laxogenin, Zinok, Horčík glukonát, Polygonum Cuspidatum (pohánkovec japonský), Resveratrol
EVOKE je svojim zložením veľmi podobný ako produkt Dominated. EVOKE obsahuje v sebe rastlinný adaptogén Rhodiola Rosea. Táto extrémne silná rastlina napomáha organizmu lepšie zvládať, resp. adaptovať sa na vplyvy vonkajšieho prostredia (stres, zvýšená fyzická záťaž, diétne opatrenia). V bývalom Sovietskom zväze bola Rhodiola využívaná v prípravách takmer všetkých vrcholových športovcov.

HYDRA

Hlavné účinné zložky: Halodrol
Ideálny produkt pre začiatočníkov, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu rýchlo. HYDRA zvyšuje hladiny testosterónu a vďaka halodrolu zažijete prekrvenie svalov ako nikdy v živote. Užívatelia HYDRY deklarujú svalový prírastok na úrovni 3 – 7 kg a to len v jednom cykle!

 

METHA – QUAD

Hlavné účinné zložky: Superdrol, Dymethazine, Max LMG, Halodrol
Štvorzložkový PH produkt vďaka ktorému riskujete jediné. Nebudete veriť, koľko svalovej hmoty môžete za jeden mesiac pribrať. METHA-QUAD je určený pre pokročilých cvičencov a pre ľudí, ktorí majú s PH skúsenosti. Jednotlivé zložky produktu sa navzájom podporujú a vytvárajú synergickú silu, ktorá sa prejavuje v náraste masívnej svalovej hmoty a sily. Ideálny produkt do objemového obdobia.

Spartan

Hlavné účinné zložky: Epistane, DMZ, Max LMG, Halodrol
Spartan už podľa názvu prezrádza, že sa jedná o kráľa medzi prohormónovými produktmi. Jeho zloženie je dômyselne zostavené zo štyroch veľmi silných zložiek, ktoré garantujú reálne výsledky. Rast svalovej hmoty a sily sa realizuje bez estrogénových vedľajších prejavov. Pre maximálne zužitkovanie účinných zložiek je do produktu pridaný Carbopol, ktorý zlepšuje ich absorpciu.

Super DECA-STEN

Hlavné účinné zložky: M-Sten, Deca

Super DECA-STEN je ideálnym produktom do objemového obdobia, kedy vynikajúco funguje v kombinácii s vysokokalorickou stravou. Efektívne buduje svalovú hmotu, silu a trénovanosť. Nie je vhodný do obdobia pred súťažou.

Titan

Hlavné účinné zložky: Epistane, DMZ, M-Sten, Deca
Titan je určený pre skutočných hardcore cvičencov, ktorí chcú budovať hrubú svalovú hmotu. Zloženie Titanu ho predurčuje k budovaniu masívnej, ale i čistej svaloviny. Výrazne skracuje regeneračné procesy organizmu po náročných tréningoch.

Prohormóny určené na nárast čistej svalovej hmoty

Ano-genin

Hlavná účinná zložka: Laxogenín
Lagogenín alebo 5-alpha-hydroxy-laxogenin je čisto prírodná látka, ktorá zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200%. Jeho účinky sú porovnateľné s aplikáciou anabolického steroidu oxan. Odporúča sa cyklus dlhý 6 týždňov a reprezentuje produkt vhodný do obdobia redukcie tuku alebo PCT.

Demonize

Hlavné účinné zložky: DMZ, Trenavar
Chcete mať svaly vyrysované ako súťažní kulturisti v časopisoch? V tom prípade je Demonize ideálny produkt pre vás. Vďaka DMZ vybudujete čisté svaly a pomocou trenavaru, ktorý v tele konvertuje na trenbolón, aj ich extrémnu tvrdosť a hustotu.

E-Shred

Hlavná účinná zložka: Epistane
Epistane sa viaže na androgénne receptory svalov a na kmeňové svalové bunky. Tým vysiela signál, ktorý zabezpečí zvýšenie syntézy bielkovín a retenciu dusíka. Predstavuje produkt vhodný ako PH prvej voľby. Je vhodný do predsúťažného obdobia a pokiaľ je vašim cieľom rast skalopevných a čistých svalov.

Epivar

Hlavné účinné zložky: Epistane, Trenavar, Hexadrone
Ak hľadáte produkt, vďaka ktorému získate čisté svaly bez nechcenej aromatizácie, Epivar je ten správny produkt pre vás. Má vysoký anabolicko androgénny pomer (až 300:80), je bezpečný a po skončení cyklu nie je nutné PCT.

Razordrol

Hlavné účinné zložky: Hexadrone, Trenavar
Sila a bezpečnosť v jednom. Takto by sme mohli stručne a výstižne charakterizovať silné stránky produktu Razordrol. Zažite rýchly rast svalov, sily a výkonnosti v rekordne rýchlom čase. Zlepšite kvalitu svalovej hmoty a priblížte sa svojim idolom.

Savage

Hlavné účinné zložky: Halodrol, Max LMG, DMZ, ATD
Extrémne silná štvorzložková superkombinácia určená na zvyšovanie hladín testosterónu, rastového hormónu a IGF-1. Pri testovaní zaznamenali niektoré testované osoby nárast svalovej hmoty až o 6 kg, a to len v priebehu jedného mesiaca. Len pre pokročilých jedincov!

Surge

Hlavné účinné zložky: Glukónan zinočnatý (zinok), L-arginín HCL, L-lyzín HCL, L-tryptofán, Mucuna pruriens, GABA, Cordyceps extrakt, Extrakt z valeriány.
Surge je najsilnejší produkt, ktorý pozitívne vplýva na hladinu rastového hormónu v organizme a je zložený z čisto prírodných látok. Rastový hormón a jeho dostatočné množstvo je potrebné k správnej regenerácii, rastu svalovej hmoty, k správnym reprodukčným schopnostiam a k správnemu chodu imunitného systému.

TREN6

Hlavné účinné zložky: Epistane, Trenavar, Hexadrone
Rast skalopevných svalov a ich výrazne lepšia definícia aj takto by sa dali charakterizovať silné stránky produktu TREN6. V dnešnej dobe čoraz viac ľudí hľadá produkty, ktoré im zabezpečia zlepšenie kvality a tvrdosti svalov. Tie tak získavajú impozantnejší vzhľad. Ak ste medzi nimi aj vy, TREN6 je ten pravý produkt pre vás.

Vengeance

Hlavné účinné zložky: Halodrol, Epistane
Synergické účinky halodrolu a epistanu vám pomôžu nabrať čistú svalovú hmotu bez nežiaduceho zadržiavanie vody. Vhodný pre ľudí, ktorí s PH začínajú.,

Viking

Hlavné účinné zložky: Epistane, Halodrol, Trenavar, Andro-1
Neprekonateľný produkt tejto kategórie. Vhodný len pre skutočných hardcore cvičencov. Štyri zložky produktu sa postarajú o masívne prírastky čistých svalov tvrdých ako skala. Svalové prírastky sú na úrovni 4 – 11 kg po jednomesačnom cykle! Vhodný do predsúťažnej diéty.

Mohlo by Vás zaujímať

Max LMG
Max LMG 14.11.2018

 

Anabolické okno
Anabolické okno 02.08.2018

Zistilo sa, že najlepší čas vstrebávania živín je obdobie po...

Buduj svaly pomocou prohormónov
Buduj svaly pomocou prohormónov 01.08.2018

Prohormóny sú látky, ktoré dokáže ľudský organizmus prekonvertovať na hormóny...