Spaľujte tuky rýchlo, ľahko a hlavne natrvalo!

Spaľovanie tuku je pre niekoho zložitý, pre niekoho zas jednoduchý proces. To ako si chudnutie zefektívniť vám povieme v dnešnom článku. 

Asi jedna z najaktuálnejších tém tohto obdobia je spaľovanie tuku. Prečo je to tak? Má to viacero dôvodov. Odjakživa a každý kto pravidelne navštevuje fitnescentrum alebo je jeho majiteľom nám dá určite za pravdu, že príchodom nového kalendárneho roku sú fitká preplnené ľuďmi, ktorých motivácia cvičiť pramení z toho, že chcú na dovolenke vyzerať dobre. Spaľovanie tuku je pre niekoho zložitý, pre niekoho zas jednoduchý proces. To ako si chudnutie zefektívniť vám povieme v dnešnom článku. 

Bez stravy sa nepohnete

Tento článok nie je prioritne určený na to, aby vám ponúkol kompletný stravovací plán. Táto problematika je tak obšírna, že by to ani nebolo možné. Chceme však všetkým pripomenúť, že pokiaľ chcete schudnúť alebo vyrysovať vaše svaly, bez úpravy životosprávy to určite nepôjde. Neexistujú ľahšie cesty, neexistujú zázračné tabletky ani prášky. Trištvrte práce musíte urobiť vy, premysleným stravovacím plánom a tréningom. Až keď budú tieto atribúty z vašej strany na 100% naplnené, môžete uvažovať nad kúpou produktov, ktoré vám pomôžu samotné spaľovanie zefektívniť.

To mám jesť suchú ryžu a mäso na vode?

Nie! Ak nie ste súťažný kulturista alebo fitneska pripravujúca sa na súťaž, žiadne drastické, monotónne stravovanie vám nehrozí. Kopírovať profesionálnych športovcov a ich stravovacie plány je rovnaká hlúposť, ako keby ste sa rozhodli odbehnúť maratón v žabkách. 

Ak je vašim cieľom schudnúť a vyzerať dobre držte sa týchto základných pravidiel:

  1. Začnite sa pravidelne stravovať (najideálnejšie každé 2 – 3 hodiny skonzumujte svoje jedlo, ktoré by malo byť tvorené kvalitnými bielkovinami a sacharidmi),
  2. Počas dňa pite dostatok tekutín 2 – 3 litre úplne postačí (ak momentálne nepijete dostatočne, uvidíte akú zmenu to prinesie, keď svoj organizmus „zavlažíte“),
  3. Vyhoďte zo svojej stravy sladkosti a nahraďte ich ovocím (ak chcete skutočné výsledky, sklameme vás, sladkosti a ich konzumácia do tohto procesu nepatria),
  4. Zvýšte svoj energetický výdaj (v preklade to znamená, že sa máte viacej hýbať, začnite posilňovať, behať, bicyklovať, čokoľvek, čo vám pomôže spáliť kalórie),
  5. Kontrolujte si príjem sacharidov (existuje obrovské množstvo diét, stravovacích režimov, no jeden z najlepších spôsobov ako mať svoju hmotnosť pod kontrolou je stráženie si množstva sacharidov v strave),
  6. Vytvorte si vlastný stravovací systém (každý sme jedinečný a túto originalitu musíte zvážiť aj v procese chudnutia).

Čo mám robiť, aby som proces spaľovania zrýchlil?

Ak chudnete, s najväčšou pravdepodobnosťou sa budú objavovať obdobia, že aj napriek vášmu 100% nasadeniu a dodržiavaniu stravovacieho režimu nebudete dosahovať progres, ktorý by ste očakávali. V praxi to znamená jednu vec - ČAS NA ZMENU. Zmeny sa môžu dotknúť kalorického príjmu (ten sa zníži, poprípade nárazovo zvýši) alebo energetického výdaja (zvýšenie objemu tréningu, intenzity, zvýšenie množstva kardio tréningu). 

Existuje ešte jedna zmena ako si pomôcť – spaľovače tuku. Jedná sa o špeciálnu kategóriu suplementov, ktoré pomáhajú prenášať energiu z tuku, čo v konečnom dôsledku znamená, že tuk zredukujete. 

Ako si mám vybrať ten správny?

Hodnoty, na základe ktorých si vybrať to najlepšie sa u každého rôznia. Niekto nie je zástancom aplikácie spaľovačov, iní si ich nevedia vynachváliť. Pre nás je rozhodujúce zloženie. Odporúčame komplexné viaczložkové spaľovače tuku, ktoré sú poskladané z niekoľkých overených „pomocníkov“. 

O akých pomocníkov sa jedná? Kofeín, zelený čaj, yohimbín, evodia, tyrozín...

Chimaera (Underground Pharma) - je štvorzložkový spaľovač vytvorený z tých najsilnejších látok, ktoré vám pomôžu zbaviť sa tuku natrvalo. Skladá sa z kofeínu, yohimbínu, asprínu a 1-[1-(4-chlorophenyl)cyclobutyl]-N,N,3-trimethylbutan-1-amine hydrate hydrochloride, látke podobnej sibutramínu. Kofeín a yohimbín sú zložky, ktoré sú užitočné už stovky rokov vo východnej medicíne. Kofeín pôsobí stimulačne zlepšuje nabudenie, odďaľuje únavu a zvyšuje termogenézu. Yohimbín sa vo východných krajinách stáročia využíva ako afrodiziakum. U športovcov sú často opisované tzv. pocity neopísateľnej radosti, čo je určite pozitívna vlastnosť najmä v období redukcie tuku, poprípade predsúťažných príprav, kedy človek „melie“ z posledného. Aspirín patrí medzi nesteroidné protizápalové látky. Má analgetické, antipyretické, antiflogistické a antiagregačné účinky a je súčasťou najsilnejšej formuly na chudnutie – ECA stack (efedrín, kofeín a aspirín). 


Podobné články