TOP 5 fitness aplikácií, na ktoré nepotrebuješ fitko! (časť 1.)

Nemusíte stratiť všetok svoj čas a peniaze, aby ste ostali FIT! 

Všetci máme zaneprázdnené životy, je preto čoraz ťažšie nájsť si čas alebo energiu, aby sme zostali fit.

Zima prichádza a teplé letné počasie je minulosť (aspoň na chvíľu), takže všetci budú chcieť stráviť svoj čas doma. Aj keď je to skvelé na oddych, je dôležité ako kedykoľvek predtým, aby sme zostali aktívny. Najlepšie fitness aplikácie sú pripravené na toto chladné počasie a prinesú vám rýchle tréningy s vysokým stupňom intenzity, ktoré naplnia vašu kvótu cvičenia bez problémov.

Existujú tri zlaté ideály, ktoré sa budú snažiť dosiahnuť všetky najlepšie aplikácie v oblasti fitness: pohodlie, cenová dostupnosť a odbornosť. 

Pozreli sme sa na fitness aplikácie a vytvorili zoznam najlepších aplikácií pre fitness, ktoré si môžete teraz nainštalovať.

1. Nike+ Training Club 

Vďaka tejto veľmi komplexnej a extrémne štýlovej aplikácii ponúka Nike viac ako 100 tréningov, ktoré sa líšia od vytrvalosti, mobility a sily s množstvom rýchlych, 15-minútových tréningov a dlhších tréningov, takže môžete neustále svoje tréningy meniť.

Podpora AirPlay a AppleTV zobrazí pokyny na väčšom displeji alebo systéme reproduktorov a dokonca obsahuje množstvo slávnych športovcov (vrátane Rory McIlroyovej, Ellieho Gouldinga a Sereny Williamsovej), ktorí sa tam potulujú ako "motivácia '.

Download: iOS, Android

2. Freeletics

Freeletics ponúka celý rad tréningov, ktoré sú zamerané na vysokú intenzitu interného tréningu alebo HIIT. Táto platforma sa točí okolo štyroch bezplatných platforiem - Gym, tréningy s vlastným telom, výživa a beh.

Tréningy s vlastným telom bola aplikácia, ktorá začala všetko a naozaj vás presunie do limitu prostredníctvom pohybov (používa hmotnosť vášho tela), ako sú rozťahovanie, skákanie, vyťahovanie, burpees a šprinty, ktoré musíte čo najrýchlejšie dokončiť.

K dispozícii sú videá pre každý tréning, ktoré poukazujú na správnu formu. Aplikácia má veľký spoločenský aspekt, ktorý vás motivuje k tomu, aby ste sa držali svojho plánu, a tlačí vás, aby ste porazili svoje najlepšie výsledky.

Free (Coaching od $2.69 na týždeň): iOS, Android

3. Sworkit

Povedzte aplikácií Sworkit typ cvičenia, ktorý hľadáte (silu, kardio, jogu alebo strečing) a čas, za ktorý musíte tréning urobiť (kdekoľvek od piatich minút do jednej hodiny) a aplikácia vám vyskladá tréning, ktorý potrebujete. 

Predplaťte si a aplikácia vám umožní prispôsobiť tréning nastavením počtu opakovaní na oblasti tela, na ktoré chcete zaostriť.

Je to jednoduchý systém, ktorý ponúka skvelé cvičenie pre tých, ktorí sú už vyzbrojení znalosťami na oblasti, na ktoré sa majú zamerať.

Free: iOS, Android

4. Daily Burn

Daily Burn je ako váš vlastný súkromný fitness YouTube kanál, ktorý ponúka 500 tréningových videí, ktoré vyučujú odborní tréneri a trvajú od 15 minút do jednej hodiny.Vaše peniaze vám dávajú možnosť vybrať si to, čo je vhodné pre váš tréning. Ďalšie videá sa pridávajú pravidelne.

Existuje tiež 20 rôznych programov - od vysoko intenzívneho tréningu až po jogu - a každý tréning môže byť vysielaný na Apple TV, Roku, Fire TV, Chromecast, Android, iPad, iPhone, iPod, notebook alebo na stolnom počítači ... takže nebudete mať ospravedlnenie za to, že nebudete môcť pristupovať k správnej relácii v správny čas.

Môže sa to zdať trochu drahé, ale s rozsahom možností a spôsobov, ako streamovať obsah, je to ideálne pre tých, ktorí sa zaviazali, že sa dostanú do tvaru.

Free (Príplatky individuálne): iOS, Android

5. Daily Yoga

Všetky rutiny sú kratšie ako 30 minút a je k dispozícii 50 tried - Joga pre bežcov sa odporúča zvlášť, ak ste jogger a ste strašne stuhnutí. Každá relácia je kategorizovaná podľa časti tela, na ktorú sa chcete zamerať.

Free: iOS, Android

 

Nezabudni si naladiť hudbu, podľa typu tréningu, ktorý práve cvičíš. Najlepšia môžnosť je jednoznačne FITRADIO.SK