Výsledky prohormónového cyklu ... alebo čo môžem od prohormónov očakávať.

Pred dvomi rokmi, keď sme s prohormónmi (ďalej len PH) na Slovensku začali neexistovali žiadne odborné články ani skúsenosti ľudí zo slovenských zdrojov. Na trh sme prišli s úplne novými vecami a ľudia boli v začiatkoch skeptickí. Poctivou prácou, starostlivosťou o zákazníka a najmä reálnymi výsledkami skutočných zákazníkov, sa prohormóny na Slovensku udomácnili a pomerne rýchlo si získali obľubu medzi vrcholovými, ale aj rekreačnými cvičencami.

Výsledky, ktoré vďaka PH môžem očakávať

Ako ste sa už dočítali z množstva článkov, ktoré sme publikovali, PH majú rad pozitívnych vlastností pre športovcov.

  • PH pomáhajú budovať svalovú hmotu
  • Zvyšujú svalovú silu
  • Napomáhajú zvyšovať telesnú kondíciu a vytrvalosť
  • Spaľujú tuky
  • Zvyšujú proteosyntézu
  • Zrýchľujú regeneračné procesy v tele
  • Vytvárajú anabolické prostredie

Za ich spopularizovaním na Slovensku urobili veľký kus práce najmä naši zákazníci, ktorých si nesmierne vážime. Snažíme sa im zabezpečiť maximálny komfort pri nákupe, verným zákazníkom poskytujeme atraktívne zľavy, ku každej objednávke prikladáme drobný darček,  v prípade nespokojnosti ich požiadavky bezodkladne riešime.

Najväčšou odmenou pre nás je spokojnosť našich klientov, keď nám pošlú fotografiu s ich progresom alebo aj správu s poďakovaním, že im naše produkty pomohli.

Naše výsledky sú reálne

Výsledky, ktoré s PH môžete dosiahnuť sú vo vašich rukách. Ani PH nie sú zázračné veci a pokiaľ k nim nepridáte kvalitný tréning, stravu a prirodzenú regeneráciu, dosiahnete len zlomok z ich potenciálu. V našich produktoch sú použité len tie najkvalitnejšie suroviny a to, čo je deklarované na etikete, to nájdete aj vo vnútri. Všetky produkty pochádzajú z USA, z krajiny, kde sa PH zrodili. Fotografie pokroku našich zákazníkov, ktoré sme prezentovali na našej Fun Page na facebooku sú pozitívnymi príkladmi tých, ktorí to myslia s cvičením vážne.

Sú zákazníci, ktorí už za prvý týždeň užívania PH zaznamenali nárast hmotnosti 3 – 5 kg a tento prírastok ku koncu cyklu ešte zvýšili a čo viac, po PCT ho dokázali aj udržať.

  • Pri výbere produktov z kategórie – Budovanie objemu je nárast hmotnosti ešte vyšší.
  • Sú však aj takí, ktorí síce na svalovej hmote až tak veľmi nepribrali (v číslach), čo bolo z fotografií jasné, že kvalita a hustota ich svalovej hmoty je na úplne inej úrovni než predtým.
  • Produkty z kategórie PCT sú zvlášť obľúbené. Pri našich zákazníkoch je samozrejmosťou, že si pri kúpe PH automaticky kupujú aj PCT produkty. Sme radi, pretože našimi odporúčaniami hneď na začiatku, sme u ľudí zautomatizovali, že PCT je rovnako dôležité obdobie ako samotný cyklus. Po produktoch PCT je čoraz väčší dopyt aj od užívateľov dopingových látok, pretože sú schopné konkurovať aj medikamentóznej forme ako je (HCG, tamoxifen alebo clomid).

Úspešná internetová kampaň

V septembri sme odštartovali kampaň, v ktorej sme hľadali troch cvičencov, ktorí by boli ochotní podeliť sa o svoje skúsenosti s užívaním PH po dobu jedného mesiaca a svoju prípravu by aj monitorovali. Z niekoľko desiatok záujemcov odborný tím vybral troch, ktorí dostali balíčky PH a ďalej medzi sebou súperili o hlavnú výhru, poukaz v hodnote 1000 eur.

Víťazom sa stal Tomáš Pollák, ktorý zaznamenal najväčší pokrok a o jeho víťazstve rozhodovali práve čitatelia našich facebookovských stránok. Počas cyklu pribral 4 kg svalovej hmoty a jeho svalová hmota bola v skvelej kvalite! Počas cyklu na sebe nepocítil žiadne negatívne vedľajšie účinky a aj po PCT si zachoval objemy a skvelú formu svalovej hmoty.


Podobné články

Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder