YK11

SARM alebo selektívne modulátory androgénových receptorov sú dobre známe tým, že prinášajú rovnaké výsledky ako anabolické steroidy, ale bez negatívnych vedľajších účinkov. Japonskí vedci realizovali experiment na novom SARM produkte pod názvom YK11, o ktorom sa hovorí, že je najsilnejší medzi všetkými. 

V roku 2011 Yuichiro Kanno z Toho Univerzity zverejnila výsledky úvodnej štúdie o YK11, čo podtvrdzuje jedinečnosť a vzácnosť tejto zlúčeniny.

YK11 sa viaže na AR (androgénny receptor), ale selektívnym spôsobom, bez rizika negatívnych vedľajších účinkov ako je rast ochlpenia, rast prostaty a zvýšenú agresivitu.

YK11 bol testovaný na svalových bunkách a nie na laboratórnych zvieratách. YK11 indukuje v svalových bunkách viac folistatínu (viac ako DHT – silný inhibítor myostatínu). YK11 tak robí prostredníctvom receptoru androgénu. To, čo robí YK11 tak výnimočný je jeho vlastnosť pôsobiť ako účinný inhibítor myostatínu. Pokiaľ je myostatínu v tele veľa, blokuje to rast a tvorbu svalovej hmoty. Inhibíciou myostatínu môžete zvýšiť svoj genetický potenciál a tým budovať obrovské svaly. Znie to až príliš dobre, aby to bola pravda? Buďte pokojní, je to vedecky dokázané!

Odporúčané dávkovanie

Všeobecne platí, že odporúčaná dávka je v rozmedzí 5 – 10 mg denne. 

Mohlo by Vás zaujímať

Moje prvé stretnutie so steroidmi
Moje prvé stretnutie so steroidmi 02.08.2018

Informácie o anabolických steroidoch (ďalej len AS) dnes môžete nájsť na...

Všetko čo chceš vedieť o kreatíne
Všetko čo chceš vedieť o kreatíne 01.08.2018

Kreatín je číslo jedna medzi špeciálnymi výživovými doplnkami. Predstavuje látku,...