Zaostrené na SARM

Skratka SARM dnes už ani na Slovensku nie je neznámym pojmom. Táto špecifická kategória špeciálnych výživových doplnkov právom vzbudzuje pozornosť, a to nielen kulturistov, ale aj vedeckej spoločnosti, ktorá investuje milióny dolárov do ich výskumu. 

ČO sú SARM a na čo slúžia?

SARM je anglická skratka pre selektívne modulátory androgénnych receptorov. Problematika aplikácie SARM sa v dnešnej dobe klasifikuje do dvoch základných skupín:

1. SARM sú predmetom medicínskych výskumov

- O SARM sa čoraz viac a intenzívnejšie uvažuje ako o vhodnej alternatíve dnešných liekov, ktoré pomáhajú pri hormonálnej substitučnej liečbe alebo by sa mohli stať náhradou liekov pri liečbe diagnóz ako je osteoporóza alebo svalová dystrofia. 

2. SARM sú dostatočne funkčnou a silnou alternatívou voči anabolickým steroidom (ďalej len AS)

- pozitívne účinky na rast svalovej hmoty (rovnako ako majú niektoré lieky) si ihneď všimli športoví lekári. SARM pôsobia podobne ako AS, no ich viazanie na receptory sa vykonáva selektívnym spôsobom. Znamená to, že sa viažu na receptory svalov a kostí, čím sa eliminuje riziko vzniku negatívnych vedľajších prejavov (gynekomastia, akné, zväčšenie prostaty, vypadávanie vlasov), ako je tomu pri užívaní AS. 

Donedávna neboli produkty tejto kategórie vôbec dostupné. Vďaka www.prohormony.sk môžete vyskúšať aké to je vidieť svoje svaly rásť doslova pred očami. Ak o užívaní SARM produktov uvažujete, pripravili sme pre vás jednoduchého sprievodcu.

ANDARINE S-4 PRO

Hlavná účinná látka: Andarine

Ostatné zložky: kurkumín, vitamín E, koenzým Q10, R-ALA, horčík, draslík, zinok

Skvelý produkt, ak ste si predsavzali, že chcete mať kvalitnú a hustú svalovú hmotu bez tuku. ANDARINE S-4 PRO je ideálnym produktom do predsúťažných príprav, pretože vďaka nemu nielen že naberiete čisté svaly, ale podarí sa vám aj úspešne bojovať proti tuku. 

Hurricane

Hlavná účinná zložka: Ostarine

Ostatné zložky: DHEA, DAA, zinok, vitamín D

Hurricane, ako už z názvu vyplýva spustí vo vašom tela skutočný hurikán. Obrovskú silu v podobe nárastu čistej svalovej hmoty vďaka ostarínu a nárast hladiny testosterónu vplyvom DHEA a DAA. Skutočná sila ukrytá v piatich komponentoch vám zabezpečí reálne a hmatateľné výsledky. Ideálny do objemovej, ale i rysovacej fázy. 

Ostatné zložky: DHEA, DAA, zinok, vitamín D

Hurricane, ako už z názvu vyplýva spustí vo vašom tela skutočný hurikán. Obrovskú silu v podobe nárastu čistej svalovej hmoty vďaka ostarínu a nárast hladiny testosterónu vplyvom DHEA a DAA. Skutočná sila ukrytá v piatich komponentoch vám zabezpečí reálne a hmatateľné výsledky. Ideálny do objemovej, ale i rysovacej fázy. 

Ibuta Growth

Hlavná zložka: Nutrobol

Ostatné zložky: Cordyceps extrakt, vitamín D, zinok

Hlavná zložka produktu Ibuta Growth je nutrabol alebo tiež ibutamoren MK-677, ktorý predstavuje jedného z najsilnejších stimulantov sekrécie rastového hormónu. Vyššie hladiny tohto dôležitého hormónu zabezpečia nárast čistej svalovej tuku bez gramu tuku (vedecky potvrdené) zlepšenie kondície, zrýchlenie regenerácie a zvýšenie svalovej sily. Účinky aplikácie Ibuta Growth sa približujú užívaniu exogénneho rastového hormónu. 

LIGABOL

Hlavná zložka: LGD-4033

Ostatné zložky: Bór, horčík, Nettle Root, vitamín D3, Long Jack, zinok

Ak hľadáte SARM, ktorého účinky sú porovnateľné s anabolickými steroidmi, čo sa týka rastu svalovej sily a hmoty, tak LIGABOL a jeho hlavná zložka LGD-4033 je ten najideálnejší kandidát na víťazstvo! Naplňte svoj potenciál a naberte svaly v rekordne rýchlom čase. Ďalšie zložky napomáhajú zvyšovaniu hladiny testosterónu v tele, čo zabezpečí anabolický stav organizmu sprevádzaný s poklesom telesného tuku. 

Myobol SARM COMBO XXL

 

Hlavná zložka: YK11

Ostatné zložky: Green Tea, Creatine Magnesium chelate, Sodium ascorbate, vitamín D3, vitamín A, Pantothenic Acid, HMB

Absolútna chuťovka firmy Warrior Labs, ktorá sa stavia do čela produktov kategórie SARM. Hlavnou zložkou je YK11 druh SARMu, ktorý ma jedinečnú schopnosť blokovať myostatín. Myostatín je bielkovina, ktorá je priamo zodpovedná za množstvo svalov, ktoré máme. Aj je schopnosť tela myostatín blokovať máme veľa svalov. Ak máme myostatínu veľa bude problém svalovú hmotu nabrať. YK11 vám pomôže budovať svaly bez obmedzenia.

Nutrabol SARM COMBO XXL

Hlavná zložka: SR9009, RAD140

Ďalšie zložky: Creatine Magnesium chelae, Coleus Forskohlii, koenzým Q10, piperín, Nettle root, Long Jack, vitamín D3, horčík, zinok

Mega dávka testosterónu a zvýšenie svalových mitochondrií sú dve najsilnejšie stránky produktu Nutrabol SARM COMBO XXL. RAD140 patrí medzi „mladšie“ SARM látky, no svojimi pozitívnymi vlastnosťami si ihneď získal pozornosť a rešpekt! Vďaka SR9009 budú vaše svaly rásť bez zbytočného tuku, dokonca sa vám prebytočné tukové zásoby bude dariť „páliť“ bez akéhokoľvek úsilia. 

Stenabol 

Hlavné zložky: SR9009, GW501516

Ostatné zložky: Cordyceps, Celery seed extract, koenzým Q10, piperín, Guarana, Ginko Biloba, vitamín D3, zinok, horčík

Stenabol si ihneď obľúbite, pretože vďaka nemu sa vám bude trénovať oveľa pohodlnejšie a komfortnejšie. Vďaka jeho dvom hlavným zložkám (SR9009, GW501516) výrazným spôsobom zlepšíte kondíciu a nemusíte preto robiť viac ako doteraz. SR9009  má účinky ako aeróbna aktivita a vy pritom môžete ležať pred televízorom. GW501516 zvýši vašu vytrvalosť, nabudenie a energiu, ktorú oceníte najmä v tvrdých tréningoch. So Stenabolom budú vaše svaly dokonale naprúžkované!

Produkty zaradené v ponuke internetového obchodu www.prohormony.sk nie sú predmetom Trestného zákona. Nevhodné pre registrovaných športovcov z dôvodu výskytu možného pozitívneho dopingového nálezu.