Zatrénuj si s Fitrádiom

Čo je lepšie ako slúchadla v ušiach a vlastný svet vo fitku? 

Kvalitný tréning = kvalitná hudba.

Základná myšlienka Fitrádia je umožniť človeku, podať ten najvyšší možný športový výkon. Fitrádio je ako prvé rádio na Slovensku navrhnuté priamo tak, aby hudobný výber svojou intenzitou zodpovedal rôznym druhom tréningov, vhodne dopĺňal akýkoľvek šport a zároveň uspokojil požiadavky aj tých najnáročnejších poslucháčov.        

Team Fitrádia tvoria v prvom rade športovci, ktorí si sú vedomí, že hudba poskytuje človeku nielen estetický zážitok, no najmä ňou dokáže svoj výkon pozitívne alebo negatívne stimulovať.

Vedomie si vlastných limitov a ich neustály posun, to je podstata akéhokoľvek športu. Hudobný výber a produkcia Fitrádia je nastavená presne tak, aby v danom momente vášho tréningu na svete neexistovalo iné. Nič, okrem vás a vášho výkonu.

Motivácia, výbušnosť, intenzita a energia, toto je len pár aspektov, ktoré by mala spĺňať správna tréningová hudba. Fitrádio sa orientuje na niekoľko športov, poslucháč má možnosť výberu z niekoľkých streamov a regulovať tak intenzitu a charakter svojho tréningu.

Fitrádio môžeš nájsť na:

www.fitradio.sk

Do svojhu mobilu si stiahni appku: 

na App Store, na na Google Play