Anabolické steroidy

Card image cap
Moje prvé stretnutie so steroidmi 02.08.2018

Informácie o anabolických steroidoch (ďalej len AS) dnes môžete nájsť na internet veľmi veľa. Čo je ale hodnotnejšie, sú informácie priamo od ľudí, ktorí steroidy vyskúšali na vlastnej koži. Tento článok je o jednej takejto osobe. Peter, ktorý je bývalý súťažný kulturista vám povie čo ho viedlo k užívaniu dopingu a ako dopadla jeho prvá steroidová kúra. 

Card image cap
Anabolické steroidy 02.08.2018

Anabolické steroidy sú, boli a vždy budú jednou z najviac diskutovaných tém vo svete vrcholového, ale i bežného športovania. Sú to látky, ktoré pomáhajú posúvať hranice športovej výkonnosti a telesnej kondície, no ich zneužívaním riskujú športovci to najcennejšie – zdravie. Čo sú anabolické steroidy, aká je ich história a základné delenie, si povieme v prvej časti seriálu o anabolických steroidoch.

Card image cap
Inzulín a kulturistika 02.08.2018

Veľa z vás pozná inzulín ako liek pre ľudí trpiacich cukrovkou. V skutočnosti je inzulín hormón, ktorý je najanabolickejší zo všetkých. Častokrát je zneužívaný práve v kulturistike, s cieľom nadobudnutia veľkého množstva novej svalovej hmoty. Treba si uvedomiť, že jeho neodborná manipulácia môže spôsobiť smrť.

Card image cap
Anabolické okno 02.08.2018

Zistilo sa, že najlepší čas vstrebávania živín je obdobie po tréningu, ktorý sa tiež nazýva anabolické okno.