Novinka
Animal Test
Animal
83,99 €
  • 21 sáčkov
  • Skladom
Krátky popis:

Animal Test je kultový prípravok, ktorý sa postará o maximálne zvýšenie hladín testosterónu a benefitom za tento nárast je viac svalovej hmoty, sily a menej tuku!

Cena
83,99 €


Testosterón hrá hlavnú úlohu v hre o veľkú silu a svalovú hmotu. Maximalizovanie jeho prirodzených hladín a jeho vplyv na výkon bol hlavnou motiváciou na vytvorenie produktu Animal Test. Vznikol tak extrémne silný, legálny hypertrofický pro-testosterónový doplnok, ktorý v sebe kombinuje prírodné zlúčeniny s patentovanou formulou. Ak hľadáte cestu postupu na ďalšiu úroveň, Animal Test vám pomôže! Vďaka nemu budete budovať svalovú hmotu oveľa efektívnejšie. Komplex spája prírodné extrakty určené k uľahčeniu rastu voľného aj celkového testosterónu s účinnými antiestrogénovými zložkami, ktoré sú schopné maximalizovať prirodzenú anabolickú reakciu. Zmes je obohatená o anabolické ketosteróny extrahované z Cissus Quadrangularis, ktoré podporujú anabolizmus, podporujú regeneráciu a bránia produkcii katabolických stresových hormónov. Ako silný antioxidant je schopný zlepšovať zdravie kĺbov a väzov. Aby sa využilo množstvo testosterónu je Animal Test plne vybavený kombináciou najmodernejších antiestrogénov (Trans Resveratrol, Agaricus Bisporus a Hesperetin. Kombinácia účinných látok robí z Animal Test najsilnejší produkt firmy Universal. Pozor nie je určený pre slabé povahy.

Dávkovanie:
Jeden balík (pack) užívajte v tréningových dňoch s posledným predtréningovým jedlom. V dňoch tréningového voľna užite svoju dávku s ktorýmkoľvek jedlom. Pre maximalizáciu účinku je vhodné užívať maximálne po dobu 21 dní a v kombinácii so silovým tréningom, stravou bohatou na bielkoviny a celkové kalórie.
Upozornenie: doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkt by nemali používať ženy, ktokoľvek mladší ako 18 rokov alebo ľudia trpiaci akýmkoľvek zdravotným problémom vrátane cukrovky, hypertrofie prostaty, srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku a psychických porúch. Pred užívaním tohto produktu sa poraďte sa so svojím lekárom. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Odporúčané produkty

Low Sugar Easy Bar

60 g Novo Nutrition

2,49 €
Protein Break Bar

21 g Novo Nutrition

0,99 €
Gold Whey 2 Kg

2000 g Weider

47,99 €
Iso 100

900 g Dymatize

23,99 €