Čoskoro skladomZľava -5%
Creatine Creapure | 600g
FitMax
12,34 € 12,99 €
  • 600 g
  • Čoskoro skladom
Krátky popis:

CREATINE CREAPURE od firmy FitMax je kreatínový produkt obsahujúci najčistejšiu formu kreatínu – Creapure a taurínu. Kreatín má priamy vplyv na výkon a umožňuje športovcovi trénovať viac alebo ťažšie. Okrem toho sa preukázalo, že chronické suplementovanie kreatínu v kombinácii s intenzívnym silovým tréningom stimuluje zvýšenie svalovej sily a svalovej hmoty.

Cena
12,34 € 12,99 €


Produkt obsahuje kreatín monohydrát, ktorého molekuly sú nosičmi energie potrebnej na syntézu proteínov. Zvýšením hladiny fosfokreatínu v tele spôsobuje rýchle obnovenie ATP, hlavného zdroja energie používaného pri svalovej práci. Použitie kreatínu CREATINE CREAPURE spôsobuje rýchle zvýšenie sily a svalovej hmoty, pôsobí proti katabolizmu a zvyšuje silu svalov. Pridanie mikronizovaného taurínu zvyšuje sekréciu inzulínu, čo priamo ovplyvňuje transport a intracelulárnu absorpciu kreatínu. Toto významne zvyšuje absorpciu kreatínu. Výrobok je určený pre športovcov cvičiacich vykonávajúcich silové a rýchlostné športy. Fosfokreatín je dôležitým zdrojom energie pre svaly počas krátkeho intenzívneho cvičenia. Dlhodobá konzumácia kreatínu zvyšuje kreatínové zásoby vo svaloch. To môže zlepšiť výkon počas krátkeho cvičenia, a to najmä vtedy, keď sa tieto cvičenia vykonávajú intervalovým spôsobom.

Dávkovanie:
Jednu odmerku (4,25 g) zmiešajte s 200 ml vody alebo ovocného džúsu a užite pred a po tréningu. V netréningové dni užívajte jednu dávku ráno na lačno a druhú popoludní. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.
Upozornenie: doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Odporúčané produkty

Creatine Powder

317 g Optimum Nutrition

11,99 €
MusclePharm Creatine

300 g MusclePharm

9,99 €
Crea Force

400 kapsúl FitMax

15,99 €