L-Carnitine-XS Liquid
Ronnie Coleman RCSS
14,99 €
  • 473,28 ml
  • Skladom
Krátky popis:

L-CARNITINE-XS LIQUID obsahuje čistý L-karnitín, ktorý napomáha rozložiť zásoby tukov a spáliť ich na energiu. Neobsahuje žiadne stimulanty, takže je možné ho kombinovať s inými doplnkami určenými na spaľovanie tukov, resp. predtréningovej stimulácie.

Nutričné informácie:
Supplement Facts
Servings Size1 Tablespoon (14,79ml)
Servings Per Container31
AmountPer Serving% Daily Value
Pantothenic Acid (as D-calcium pantothenate)10 mg200%
L-Carnitine3000 mg
Other Ingredients: Purified Water, Citric Acid, Phosphoric Acid, Malic Acid, Sucralose, Natural and Artificial Flavors, Acesulfame-K, Potassium Sorbate & Sodium Benzoate..
Cena
14,99 €

L-karnitín je prírodne sa vyskytujúci derivát aminokyselín a používa sa ako súčasť doplnkov výživy. Hrá kľúčovú úlohu pri výrobe energie transportom mastných kyselín do mitochondrií vašich buniek. Vaše telo môže produkovať L-karnitín z aminokyselín lyzínu a metionínu. Na to, aby ho vaše telo produkovalo v dostatočnom množstve potrebuje dostatok vitamínu C. Okrem L-karnitínu produkovaného vo vašom tele môžete získať malé množstvá konzumáciou živočíšnych produktov ako je mäso alebo ryby. Hlavnou úlohou karnitínu sú mitochondriálne funkcie a tvorba energie. V bunkách pomáha transportovať mastné kyseliny do mitochondrií, kde sa môžu spaľovať na energiu. Niektoré štúdie preukazujú potenciál na zníženie krvného tlaku a zápalových procesov spojených so srdcovými chorobami. Zaujímavosťou je rad pozitívnych vlastností na tréning. Zlepšuje regeneráciu po náročnom tréningu, zvyšuje prísun kyslíka a oxidu dusnatého v svaloch, znižuje únavu a bolesť svalov.

Dávkovanie:


Jednu polievkovú lyžicu (cca 14,79 ml) zmiešajte s 300 – 400 ml vody a konzumujte 15 – 20 minút pred tréningom.

Upozornenie:

doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Odporúčané produkty

Double Time

60 kapsúl Axe & Sledge Suplements

34,99 €
TETRA

MyoBlox

38,99 €
Recomp RX

120 kapsúl Blackstone Labs

41,99 €
Evaporate

60 kapsúl Blackstone Labs

32,99 €