Novinka
Low Sugar Easy Bar
Novo Nutrition
2,49 €
  • 60 g
  • Skladom
Krátky popis:

Proteínové tyčinky tvoria samostatnú kategóriu doplnkov výživy, resp. náhrad jedla a je pomerne zložité sa v nich vyznať. Jednotlivý výber závisí od vašich cieľov, my preferujeme nízkokalorické tyčinky s nízkym podielom cukrov a veľkou dávkou bielkovín. Low Sugar Easy Bar všetky tieto atribúty spĺňa.

Príchuť
Cena
2,49 €


Low Sugar Easy Bar firmy NovoNutrition je 60 g proteínová tyčinka, ktorá vás ihneď zaujme fantastickou chuťou. Tak skvelou, že nebudete veriť, že obsahuje len 2,4 g cukru. Mliečny proteín telu dodá slušnú dávku bielkovín (až 20 g v jednej tyčinke) a chutná desiata alebo olovrant bude obsahovať len niečo cez 220 kalórií! Zanedbateľné nie je ani množstvo vlákniny a v každej Low Sugar Easy Bar jej je niečo cez 6 gramov. Ideálny snack na cesty, turistiku alebo hocikedy, keď nemáte možnosť zjesť kvalitné jedlo. V ponuke v dvoch príchutiach – čokoláda karamel a čokoláda cookie crunch.

Dávkovanie:
Užívajte 2 – 3 tyčinky denne v závislosti od dennej potreby bielkovín a celkového kalorického príjmu.
Upozornenie: produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy. Po otvorení skladujte na tmavom, suchom a chladnom mieste.

Odporúčané produkty

High Protein Wafer

40 g Novo Nutrition

1,80 €
Gold Whey 2 Kg

2000 g Weider

47,99 €
Day & Night Casein 500g

500 g Weider

15,99 €
Warrior Gold Whey

1800 g Warrior Labs

35,99 €