Čoskoro skladomZľava -5%
Nightmare
Insane Labz
30,99 € 31,99 €
  • 225 g
  • Čoskoro skladom
Krátky popis:

NIGHTMARE spája päť účinných zložiek do jedného produktu starostlivo zmiešaných tak, aby bol váš spánok čo najhlbší a zároveň podporoval rast svalov a váš telesný výkon. Veľa ľudí si neuvedomuje, ale nedostatočný, resp. málo kvalitný spánok môže byť príčinou vašej stagnácie, a to nielen vo vašom tréningovom, ale aj pracovnom nasadení. Od malička nám bolo od našich mám interpretované, že spánok je dôležitý. A je to pravda!

Nutričné informácie:
Nutrition Facts
Serving Size1 scoop (7,5g)
Serving Per Container30
Quantity Per ServingsQuantity Per 100mg
Energy0g0g
Protein0g0g
Fat0g0g
Carbohydrate0g0g
Sodium0g0g
Nightmare Blend2520mg*
4-Amino-3-Phenylbutyric Acid, Gamma-Aminobutyric Acid, L-Arginine, L-Taurine, OXYGOLD™ (Fulvic Acid)
Other Ingredients:Maltodextrin, Citric Acid, Malic Acid, Silica Natural and Artificial Flavouring, Sucralose, Calcium Oxide (529), Colour (102)
Príchuť
Cena
30,99 € 31,99 €

Firma Insane Labz vytvorila pomocou silných ingrediencií produkt NIGHTMARE (nočná mora), aby bol optimálnym doplnkom vašej rutiny pred spaním. Vďaka tomu, že podporuje REM spánok a jeho hlbšie štádium. Práve táto skutočnosť stojí za mimoriadnou účinnosťou produktu, pretože hlbší spánok podporuje kognitívne funkcie po prebudení. Až 5 zložiek vo vzorci NIGHTMARE tvorí solídnu armádu pomocníkov, ktorí navzájom pracujú synergicky. Obsahuje látku s názvom GABA, ktorá je životne dôležitým neuroamínom regulujúcim sedatívne účinky mozgu a je kľúčová pri relaxácii. Kyselina 4-amino-3-fenylbutánová- bežne sa nazýva Phenibut, je vlastne GABA molekula s pridaním fenylovej skupiny. Ruskí vedci zistili, že zmenou GABA na kyselinu 4-amino-3-fenylbutánovú táto dokázala ľahšie preniknúť do nervového systému. Pretože ide o GABA, derivát inhibujúci neurotransmiter, zvyšuje Phenibut hladiny GABA. Taurín je neproteínová aminokyselina, ktorá môže mať psychoaktívny účinok. OXYGOLD ™ - zdroj kyseliny fulvovej.Preukazuje schopnosť zvýšiť absorpciu zložiek a živín, vďaka čomu zlepšuje účinnosť celého prípravku. Má tiež antioxidačné vlastnosti. L-arginínpriamo nepomôže so spánkom, ale v kombinácii s látkami pomáhajúcimi lepšie a hlbšie zaspať a schopnosťou arginínu podporovať sekréciu rastového hormónu, sa táto kombinácia javí ako synergicky mimoriadne účinné kombo.

Dávkovanie:

Jednu odmerku (7,5 g) zmiešajte v 200 ml vody a vypite 30 minút pred spaním.

Upozornenie:doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Odporúčané produkty

The Grind

480 g Axe & Sledge Suplements

44,99 €
Amino1 Transport | 101 tbl.

101 tabliet Warrior Labs

13,29 €
Premium Bcaa Instant

500 g Weider

24,99 €
Amino Energy

270 g Optimum Nutrition

16,19 €