Zľava -20%
Peanut Butter
The Skinny Food
3,99 € 4,99 €
  • 400 g
  • Skladom
Krátky popis:

Maslo v dvoch verziách (smooth a crunchy) vyrobené zo 100% arašidov bez pridaných látok. Telu dodáva hodnotné tuky a bielkoviny potrebné k budovaniu svalovej hmoty.

Príchuť
Cena
3,99 € 4,99 €


100% Pure Peanut Butter z dielne firmy The Skinny Food Co predstavuje arašidové maslo najvyššej kvality. Arašidové maslá sa v posledných rokoch stali súčasťou ponuky aj slovenských obchodov s potravinami. Pri jeho výbere je však nutné zvážiť niekoľko skutočností. Ak chcete kvalitu, vaše maslo by malo byť vyrobené z arašidov bez pridania palmového oleja, cukru alebo soli. 100% Pure Peanut Butter The Skinny Food Co je vyrobené z pražených arašidov bez zbytočných aditív. Telu tak dodáte kvalitné tuky, bielkoviny a kalórie, ktoré vám pomôžu, ak chcete nabrať svalovú hmotu. Je vyrobený v dvoch verziách (smooth a crunchy) a môžete si ho pridať na vaše lievance, do tvarohu alebo proteínového šejku. Jedna dávka (15 g) obsahuje len 99 kalórií!

Dávkovanie:
Užívajte niekoľkokrát denne ako doplnok k jedlám.
Upozornenie: produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy. Po otvorení skladujte na tmavom, suchom a chladnom mieste.

Zákazník

super nemám čo dodať

Zákazník

lepšý než ten z gembeam :D

Odporúčané produkty

High Protein Wafer

40 g Novo Nutrition

1,80 €
Peanut Butter

400 g The Skinny Food

3,99 €
Snickers HI-Protein Bar

55 g Mars

1,89 €
60% Protein Bar

45 g Weider

1,89 €