Novinka
RUBIX 2.0
MyoBlox
32,99 €
  • 130 g
  • Skladom
Krátky popis:

RUBIX 2.0 je úplne priehľadná receptúra ​​vedecky potvrdených termogénnych zložiek! Účinkuje na viacerých aspektoch odbúravania tukov, čím pomáha zlepšovať metabolizmus a využitie tukov, bez toho, aby bol použitý kofeín alebo iné stimulanty.

Nutričné informácie:
Supplement Facts
Serving Size 1 Scoop (3,25g)
Servings per Container 40
Amount per Serving%Daily Value**
RUBIX™ MATRIX1Scoop2Scoops**
L-Carnitine Tartrate1,500mg3,000mg**
PYRO MATRIX
Innoslim® (Panax Notoginseng Root& Astragalus Membranaceous Root Powder)100mg200mg**
Grains of Paradise (Alframomum Melegueta) Seed extract (6-Paradol 12,5%) (CaloriBurn GP™)20mg40mg**
Gamma-Butyrobetaine Hydrochloride (GBBGO®)17,5mg35mg**
Other Ingredients: Natural Flavors, Citric Acid, Stevia RebaudiosideA Leaf Extract, Calcium Silicate, Silicon Dioxide, Tumeric & Chlorophyll (Color).
Príchuť
Cena
32,99 €

RUBIX 2.0 obsahuje ako nosnú látku L-karnitín tartrát. Karnitín je aminokyselina, ktorá prispieva k srdcovým, svalovým a mozgovým funkciám. V tele pôsobí ako antioxidant a odstraňuje škodlivé voľné radikály, ktoré urýchľujú príznaky starnutia a chorôb.
L-karnitín tartrát pomáha telu premieňať tuk na energiu, zlepšuje športový výkon a urýchľuje chudnutie. Karnitín sa nachádza takmer vo všetkých bunkách tela a je obzvlášť koncentrovaný v kostrovom tkanive. Aby vaše telo mohlo využívať tuk ako zdroj energie, karnitín transportuje mastné kyseliny s dlhým reťazcom do špecializovaných centier na výrobu paliva nazývaných mitochondrie. Aktívny vzorec Innoslim obsahuje: Panax notoginseng - je druh slávneho ženšenu, ktorý sa považuje za zdroj „vitálnej energie“ a je známy tým, že zvyšuje silu a prietok krvi. Panax natoginseng sa používa na zlepšenie energie a schopnosti cvičiť a na zníženie bolestivosti svalov po cvičení. Astragalus membranaceus - sa používa v tradičnej čínskej medicíne po stáročia. Jeho hlavným využitím bolo posilnenie imunitného systému tela. Používa sa však aj na liečbu iných ochorení, vrátane srdcových chorôb. Aframomum melegueta - je bylina ktorej semená sa tradične používajú väčšinou ako štipľavé korenie na ochutenie potravín. Táto bylina je botanicky v tej istej rodine ako zázvor. 3túdie naznačujú antidiabetické vlastnosti a tiež schopnosť pôsobiť na hladinu testosterónu a spaľovanie tuku. Gamma-butyrobetaine – alebo tiež GBBGO katalyzuje tvorbu L-karnitínu z gama-butyrobetaínu, posledný krok v biosyntéze L- karnitínu. Karnitín je nevyhnutný na prepravu aktivovaných mastných kyselín cez mitochondriálnu membránu počas oxidácie beta mitochondrií.

Dávkovanie: Jednu odmerku (3,42 g) zmiešajte s 200 ml vody a užite 20 minút pred tréningom.
Upozornenie: doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Odporúčané produkty

L-Carnitine Liquid

25 ml Weider

1,39 €
Double Time

60 kapsúl Axe & Sledge Suplements

34,99 €
Recomp RX

120 kapsúl Blackstone Labs

41,99 €
Jetfuel Superburn

120 kapsúl Gat Sport

25,99 €