NovinkaZľava -5%
Ultimate Dragon
Warrior Labs
44,99 € 46,99 €
  • 600 g
  • Skladom
Krátky popis:

Ultimate Dragon predstavuje predtréningovku, ktorú môžeme označiť, že je z úplne inej galaxie. Určite ste to zažili aj vy. Po celom dni v práci padáte od únavy a tréning je to posedné na čo myslíte. Čo ale, ak by sme vám povedali, že máme pre vás produkt, ktorý vás do tréningu naštartuje, a to bez ohľadu na to, ako veľmi náročný deň ste mali a navyše tréning bude pre vás nezabudnuteľný. Na rad prichádza Ultimate Dragon...

Nutričné informácie:
Supplement Facts
Serving Size2 scoops (30g)
Servings Per ContainerApprox. 20
Amount Per Serving%DV*
Calories490 kJ/116 kcal%Daily Value*
Total Fatsaturated fat2,4 g1,3 g3%7%
Total Carbohydratesugarsdietary fiber13,6 g6,1 g0,0 g5%12%0%
Protein10,0 g20%
Sodium0,08 g4%
Príchuť
Cena
44,99 € 46,99 €

Ultimate Dragon je jedinečná zmes tých najsilnejších látok, ktoré vám pomôžu z priemerných tréningov urobiť beštiálne hardcore návštevy telocvične. Tak komplexný produkt ste ešte nevideli. Tento jedinečný vzorec obsahuje srvátkový hydrolyzát, BCAA, látky podporujúce prekrvenie svalstva a zlepšenie koncentrácie a zmes vitamínov a minerálov. Pred tréningom tak telu dodáte potrebné stavebné a ochranné látky a Agmatine zabezpečí dokonalé napumpovanie. Vo svaloch budete mať toľko krvi ako ešte nikdy predtým a viac krvi = viac stavebných látok a živín. Výnimočnosťou je zakomponovanie DMAA (1,3-dim). DMAA je synteticky produkovaný nervový stimulátor, ktorý sa používa ako kľúčová zložka doplnkov výživy na zlepšenie športového výkonu a zvýšenie energie. Pokiaľ ide o chemickú štruktúru, je podobná efedrínu. MA-huang Extract (Ephedra extract) - je rastlina prevažne vyskytujúca sa v Ázii, hoci rastie aj v iných oblastiach sveta. V čínskej medicíne sa používa už tisíce rokov. Kým rastlina obsahuje viac chemických zlúčenín, hlavné účinky efedry sú pravdepodobne spôsobené molekulou efedrínu. Efedrín má v ľudskom tele viaceré účinky, napríklad zvýšenie metabolizmu a spaľovanie tukov.

Dávkovanie:

Jednu dávku (2 odmerky) zmiešajte v 250 – 300 ml vody a užite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte maximálnu dávku dve odmerky v priebehu 24 hodín.

Upozornenie:doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby mladšie 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Počas užívanie tohto produktu neužívajte kofeín z iných zdrojov. Nevhodné pre ľudí s kardiovaskulárnymi problémami. V prípade, ak máte nejaký zdravotný problém, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Odporúčané produkty

Loco Limited Edition

414 g MyoBlox

43,99 €
Total Rush 2.0

package. Weider

32,99 €
Ultimate Dragon

600 g Warrior Labs

44,99 €
DUST X

263 g Blackstone Labs

43,99 €