Zľava -11%
Warrior Gold Whey
Warrior Labs
32,99 € 36,99 €
  • 1800 g
  • Skladom
Krátky popis:

Warrior Gold Whey je vysoko kvalitný proteínový produkt, ktorý obsahuje čisto srvátkový proteín v troch formách. Srvátkový koncentrát, izolát a hydrolyzát. Ako isto viete, srvátkový proteín má veľmi vysokú výživovú hodnotu a vedecké štúdie odhalili množstvo zdravotných výhod. Je to kompletný, vysoko kvalitný proteín obsahujúci všetky esenciálne aminokyseliny. Okrem toho je srvátka veľmi dobre stráviteľná a v porovnaní s inými druhmi proteínov sa absorbuje z čriev veľmi rýchlo.

Nutričné informácie:
Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky:1 odmerka (30,9 g)Počet dávok v balení: 58
Hodnoty jednej dávkyKalórie 126 Kalórie z tuku 20
Tuk celkom 2,2gSaturovaný tuk 1,5g Trans tuk 0gSodík 220mgSacharidy celkom 3gCukry 2,7gBielkoviny 23g
Nie je významným zdrojom vlákniny
Ostatné zložky:proteínová zmes (srvátkový izolát, srvátkový koncentrát, srvátkový hydrolyzát), aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), L-glutamín, Digezyme®, laktáza, prírodné a umelé príchute, kakaový prášok, kokosový olej, xantánová guma, celulózová guma, sukralóza, acesulfam K, steviol glykozid, chlorid sodný.
Alergénové informácie: obsahuje mlieko a sóju (lecitín)
Príchuť
Cena
32,99 € 36,99 €

Warrior Gold Whey od Warrior Labs nie je hocijaký proteín. Je vyrobený mikrofiltráciou z vysokokvalitných surovín. Obsah všetkých troch druhov srvátkového proteínu z neho robí unikátny produkt, ktorý uspokojí nároky všetkých. Oceníte jeho prírodné zloženie, skvelú chuť a najmä vynikajúce parametre. V jednej odmerke nájdete až 23 g bielkovín s vysokým obsahom BCAA, najmä leucínu. Leucín je aminokyselina s vysokou schopnosťou vyvolať anabolizmus. Pre lepšie využite jednotlivých zložiek je v zmesi pridaná patentovaná zložka Digenzyme®. Má nízky obsah cukru (len 2,7 g v jednej dávke) a ako sladidlo je použitá populárna stévia. Jeho chuť je tak úžasná, že si ho hneď zamilujete a nebudete chcieť nič iné. Je známe, že srvátkový proteín má relatívne vysokú biologickú hodnotu, čo znamená, že aminokyseliny, ktoré sa v ňom nachádzajú, sú v organizme účinnejšie využívané než iné proteíny. Výskum naznačil, že konzumácia srvátky po tréningu vedie k zlepšeniu funkcie svalov a skráteniu času regenerácie svalov. Ďalšia štúdia uskutočnená na mužoch vo vysokoškolskom veku naznačila, že užitie 48 gramov srvátkového izolátu tri dni v týždni počas ôsmich týždňov malo za následok zvýšenie svalovej hmoty, sily, ako aj zníženie celkovej tukovej hmoty.

Dávkovanie:

Jednu odmerku (30,9 g) zmiešajte s 250 ml vody a podľa potreby užívajte 1 – 3 krát denne.

Upozornenie:doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Podobné produkty

Pure Whey 1000g

1000 g BioTech USA

17,99 €
Iso Whey Zero 2270g

2270 g BioTech USA

43,99 €
Grenade Carb Killa

60 g Grenade

1,49 €
Warrior ISO Whey

1800 g Warrior Labs

35,99 €