Tvoje telo, tvoja voľba

Card image cap
Najlepší čas na tréning je...? 14.03.2019

Kedy sa oplatí cvičiť najviac?

Card image cap
10 tipov o chudnutí, ktoré sú založené na dôkazoch 23.08.2018

Ľudia často dostávajú odporúčania robiť rôzne druhy bláznivých vecí pre chutnutie, z ktorých väčšina nemá žiadny dôkaz.

Card image cap
Čo potrebuješ vedieť o testosteróne 06.08.2018

Testosterón je hormón, ktorý je u mužov najdiskutovanejší hormón. V skutočnosti je to pravdepodobne jediný hormón, ktorý mnohí vedia pomenovať. Taktiež je tento hormón jeden z najviac nepochopených. Väčšinou sa spája s pohlavným stykom a budovaním svalov. Okrem toho však zohráva dôležitú úlohu pri produkcii spermií, reguluje kostnú a svalovú hmotu, ovplyvňuje spôsob, akým muži ukladajú telesnýtuk a pomáha pri tvorbe červených krviniek.

Card image cap
Poklady z prírody, ktoré ti pomôžu vybudovať telo snov! 01.08.2018

Príroda je nekonečnou studňou zázračných rastlín, ktoré sa používajú v mnohých oblastiach medicíny, výživy alebo suplementácie. Aj keď sú to zväčša nenápadné rastliny, vo veľa prípadoch sa jedná o extrémne silné látky, ktoré vám môžu pomôcť vybudovať vaše svalstvo alebo vám pomôžu zredukovať tuk! Poďme si tie najefektívnejšie predstaviť!

Card image cap
Spaľujte tuky rýchlo, ľahko a hlavne natrvalo! 31.07.2018

Spaľovanie tuku je pre niekoho zložitý, pre niekoho zas jednoduchý proces. To ako si chudnutie zefektívniť vám povieme v dnešnom článku. 

Card image cap
Vybudujte si ramená široké ako skriňa! 31.07.2018

Široké a mohutné ramená odjakživa vzbudzovali a vždy budú vzbudzovať dojem na okolie. Pravdou však je, že tréningu a špecifikám precvičovania tejto svalovej partie je venované výrazne menej pozornosti než napríklad hrudníku, bicepsu alebo tricepsu. V dnešnom článku si túto svalovú partiu predstavíme a povieme si o jej tréningu niečo viac.

Card image cap
Napumpujte svoje svaly do prasknutia! 31.07.2018

Ak sa venujete cvičeniu a vašim cieľom je naberanie novej svalovej hmoty, v každom tréningu by ste mali svoje svaly „precítiť“. Napumpovanie svalov je na jednej strane psychologický stav, na strane druhej je to stav, ktorý dovoľuje vašim svalom rásť. O tom ako dosiahnuť maximálne napumpovanie a ako tento stav ovplyvňuje výživa, si povieme v dnešnom článku.